#2016-01-05 06:53:55 

niepodobna

Użytkownik

Dzień dobry, zastanawiamy się już nad wyjazdem wakacyjnym z moim mężem i synem. Chyba najbardziej odpowiadałyby nam wczasy w Grecji, byliśmy tam już raz i pogoda była fajna i ludzie mili. Nie wiem jak teraz to wygląda, bo jednak w kraju nie za dobrze się dzieje, czy ktoś był i może coś napisać na ten temat?
#2016-01-05 08:13:03 

Baldur

Użytkownik

Nie obawiaj się innego podejście ze strony Greków, to taki naród, że kryzys oczywiście, dotyka ich, ale to nie zmienia ich podejścia do przyjezdnych. Tym bardziej, że wy stanowicie ich dochód ;) Spokojnie wybierajcie pasującą wam ofertę i lećcie się dobrze bawić.
#2016-01-05 10:14:28 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Też tak myślę. Grecy już od dawna wiedzą jaka jest ich sytuacja i po prostu się przystosowali. Kurorty dla turystów są też trochę odizolowane, więc nie ma się co martwić. Też prawdopodobnie w tym roku wybieram Grecję.
#2016-01-05 13:09:43 

scandinavka

Użytkownik

No ja nie wiem czy tam jest aż tak różowo, chyba wolałabym pojechać do Włoch, tam czuję się trochę pewniej. Ale to jak kto lubi tak wybiera. W Grecji jedzenie jest świetne zawsze dobrze je wzpominałam. My akurat byliśmy na Krecie, bardzo ładna wyspa, może jeszcze kiedys ja odwiedzimy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015