#2016-01-08 05:38:02 

natalia2015

Użytkownik

Jesteśmy z moim chłopakiem parą od kilkunastu miesięcy i jest nam razem bardzo dobrze. Trochę jednak szwankuje nasze życie seksualne, a właściwie sama długość stosunku. Mój facet kończy zwykle po kilkunatu minutach, kiedy ja mam jeszcze ochotę na więcej i więcej. Nie chodzi o mój wybujały temperament, bo ten jest chyba na poziomie średniej krajowej. Chciałabym pomóc mojemu chłopakowi, żeby tez mógł nieco dłużej. Co robić?
#2016-01-08 06:39:44 

niepodobna

Użytkownik

Aby skutecznie wydłużyć stosunek seksualny możesz zaproponować w sypialni coś zupełnie nowego. Zaskocz swojego faceta nowymi pozycjami, czy zainteresuj go jakimiś gadżetami. To zazwyczaj działa. Zobaczysz będzie chciał zobaczyć co wydarzy się dalej i będzie chciał jeszcze.
#2016-01-08 08:55:08 

grishnackh

Użytkownik

Jeśli chcecie przedłużyć swój stosunek, a właściwie, jeśli chcesz, żeby twój chłopak mógł dłużej, spróbujcie tabletek, które znacznie wydłużają akt miłosny. Oczywiście nie działają od razu. Potrzeba nieco czasu, aby organizm zaczął działać według nowych reguł. Nie pamiętam już nazwy, ale tabletki są naprawdę skuteczne. U mnie efekty można było zobaczyć już po dwóch tygodniach. Są opart na naturalnych składnikach, więc ich przyjmowanie niczym nie grozi.
#2016-01-08 10:13:33 

Baldur

Użytkownik

Też słyszałem o tych tabletkach. Są chyba dostępne bez recepty, o ile mnie pamięc nie myli.
#2016-01-08 10:56:04 

pies-cywilizacji

Użytkownik

W internecie jest mnóstwo informacji na ich temat, więc bez problemu je odnajdziecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015