#2016-01-15 06:32:47 

scandinavka

Użytkownik

Hej wam :) musze się jakoś szybko i bezpiecznie przetransportować do Monachium i to jak najszybciej – siostra tam mieszka z mężem, ma niedługo termin porodu. Rozwiązanie może nastąpić tak naprawdę w każdej chwili, chcę wtedy przy niej być, no i przywitać siostrzeńca na świecie ;) Jakieś rekomendacje w okolicy woj. lubuskiego? Pozdrawiam
#2016-01-15 08:36:38 

Baldur

Użytkownik

Haha, coś czuję, że jej mąż nie chce być na porodówce (co zrozumiałe, ja byłem raz i raczej bym doświadczenia nie chciał powtarzać), więc dzwonią po ciebie xd
#2016-01-15 08:56:08 

xTomasz

Użytkownik

Akurat w twojej okolicy działa firma Rabbittrans - Licencjonowany przewóz osób tylko z nimi, mają wszelkie wymagane papiery itd., także wszystko jest w 100% legalnie i bezpiecznie. Od pewnego czasu zwracam szczególną uwagę na tę licencję do przewozu (i tobie też to polecam), bo raz dałem się nabrać i zapłaciłem 2x tyle, ile powinienem.
#2016-01-15 10:50:06 

scandinavka

Użytkownik

Chyba brzmi dobrze… ja to się nie znam, ostatnio jak byłam w Warszawie to chciałam wsiąść z dworca w pierwszą lepszą taksówkę, po czym mi chłopak uzmysłowił, że można się tak przejechać w bliżej nieokreślone miejsce i zostać bez pieniędzy, dokumentów, a czasem nawet nerki :/ przerażający ten świat. Możesz podać jakiegoś linka, nie chcę się skontaktować z kimś innym przez pomyłkę.
#2016-01-15 12:14:28 

xTomasz

Użytkownik

Uh, sorki, miałem wrzucić linka, ale jakoś zapomniałem. Pisałem o tym: http://przewozy.rabbittrans.pl/dane-kontakt (pod tym adresem masz dane kontaktowe od razu). Część kierowców znam osobiście, także szczerze polecam, nawet własne dzieci z nimi wysłałem raz na wycieczkę, żadne nie zaginęło ;) życz zdrowia siostrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015