#2016-01-19 04:16:51 

sirilla

Użytkownik

Cześć wszystkim. Piszę książkę podróżniczo-przygodową i muszę idealnie opisać kilka miast Europy Południowej. W części oczywiście byłam i nie ma problemu z pisaniem, ale sporo jest nadal poza moim zasiegiem. W zwiakzu z tym przyadloby mi sie kilka ksiazek podrozniczych, najlepiej w wersji papierowej, może nawet jakieś przewodniki. Kto może coś zaproponować albo polecić?
#2016-01-19 05:23:48 

grishnackh

Użytkownik

Hej! Mogę Ci polecić księgarnię Triptelnik. Z uwagi na zawód sporo jeżdżę po świecie to zawsze zaopatruję się w przewodniki danego miejsca, nieważne na jak długo jadę. Działa to trochę sentymentalnie jak album ze zdjęcieami. Pozdrawiam.
#2016-01-19 06:51:25 

Baldur

Użytkownik

Nie stworzysz dobrej książki jeśli nie byłaś w miejscu, które opisujesz. Zasada jest taka, że tylko dobrzy podróżnicy piszą najlepsze książki o podróżach. Weźmy chociażby twórcę serii Bonda, który był częstym gościem na Jamajce i innych byłych koloniach brytyjskich, stąd tak dobrze opisane miejsca i przygody.
#2016-01-19 07:29:40 

sirilla

Użytkownik

Nie piszę dzieła pokroju Flemminga, ale dzięki za rady. Tak czy inaczej zamówiłam książki i piszę dalej. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015