#2016-01-25 04:12:50 

Vittek

Użytkownik

Witam forumowiczów. Mam wielką prosbe do Was otóż szukam dobrej firmy, która by pomogła mi zorganizować imprezę niespodziankę dla dzieci mojej siostry. Jako wujek, chce żeby to był mój prezent dla nich. Niezapomniany dzień. Z tego co wiem moja siostra planuje im kupić prezenty, ale ja powiedziałem, że chce im zorganizować atrakcje. Znacie firmy z Wielkopolski, które zajmują się organizacją takich tematycznych imprez?
#2016-01-25 06:21:34 

wąski

Użytkownik

Mam przyjemność polecić firmę Nana, z której korzystałem kilkukrotnie. Organizują oni różne imprezy rodzinne lub firmowe na terenie Poznania są doskonałymi fachowcami w tym co robią. Nie dość, że zadbają o moc atrakcji to jeszcze przygotują dużo tematycznych zabaw i można od nich wyposażyć np.: dmuchańce ;)
#2016-01-25 07:25:05 

lampas

Użytkownik

Jaki dobry Wujek ;) Szacuneczek. Potem się takie wypady czy urodzinki pamięta przez całe życie. Dużo osób sobie nawet z tego nie zdaje sprawy, a to my jesteśmy w stanie dzieciom zapewnić najpiękniejsze wspomnienia…
#2016-01-25 09:06:23 

Vittek

Użytkownik

Dziękuję za rekomendacje firmy. A czy oni na pewno zajmują się organizowaniem imprez dla dzieci? I czy można prosić link do ich rekwizytów do wypożyczenia? Najlepiej do tych dmuchanców? Mam nadzieję, że mają zjeżdzalnie itp…?
#2016-01-25 10:22:46 

wąski

Użytkownik

Proszę oto link: http://nana.edu.pl/wynajem-dmuchancow sam rzuć okiem na ich produkty. Dmuchane zjeżdżalnie, zamki itp. to część ich oferty ;) Myślę, że dzieci by miały bardzo dużo frajdy z takich atrakcji.
#2016-01-25 12:45:40 

Vittek

Użytkownik

Zdecydowanie tak. O to mi chodziło właśnie. Firma wygląda bardzo rzetelnie i przykuła moją uwagę. Mam nadzieje, że uda mi się z nimi dograć szczegóły i zdążyć przed urodzinami ;) Dzięki serdeczne za propozycje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015