#2016-01-26 22:45:52 

Baldur

Użytkownik

Witam. Potrzebuję zakupić kaltki wentylacyjne do drzwi w dużej firmie i bardzo ważne jest zeby posiadały wszystkie możliwe atesty bezpieczeństwa, gwarancje itp. Muszą być bezpieczne i solidne, bo ja ponoszę odpowiedzialność za ewentualne szkody. Możecie kogoś polecić?
#2016-01-27 00:54:39 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Chyba najlepszą firmą w tej branży jest ciągle Raczak kratki wentylacyjne. Mają bardzo długie doświadczenie i ja w niejednej firmie instalowałem właśnie ich produkty. Poza tym są bardzo solidni i jestem przekonany, że mają te wszystkie atesty bo nikt nie miał dotychczas uwag jak to instalowałem. Może najlepiej napisz do firmy na maila i ci potwierdzą jakimiś certyfikatami.
#2016-01-27 01:40:37 

Zazdrosna

Użytkownik

Na stronie http://kratkiraczak.pl/ jest napisane, ze stosują się do przepisów bezpieczeństwa itp. Potrzebujesz jakichś konkretnych danych to zadzowń do nich :) Ja mam u siebie w domu i nie narzekam, już 7 lat są odkąd się wprowadziłam w wentylacji i jeszcze nic nie szwankowało. Nie wiem czy w firmach są jakies inne wymogi ale chyba to to samo
#2016-01-27 02:54:59 

seriaLKiller

Użytkownik

Ja w tym temacie to bym sprawdził Laroy Merlin, kratki.pl i właśnie tego Raczaka. Zgadzam się z poprzednikami co do jakości- są wykonane bardzo precyzyjnie,. Na pewno tam ci potwierdzą certyfikaty czy zgodność z konkretnymi przepisami
#2016-01-27 05:39:47 

GazEla

Użytkownik

Może spróbuj wyszukiwać firmy w ten sposób że wpisujesz nazwe certyfikatu bezpieczeństwa np. tam numer 1000 i obok że szukasz wentylacji i wtedy może ci pokaże firmy, które go mają :) nie wiem, czy to zadziała ale ja jak mam problem to zawsze najpierw tak właśnie w necie znaleźć próbuje
#2016-01-27 08:28:53 

Tarociara

Użytkownik

Tak to każdy ci moze powiedzieć, że spełnia warunki i ma certyfikaty ale lepiej przekonaj się sam i powiedz ze chcesz obaczyć, jak masz być za to potem odpowiedzialny!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015