#2016-01-29 04:16:22 

Baldur

Użytkownik

Cześć jestem na etapie zakładania firmy które zajmuje się pakowaniem różnych produktów. W związku z tym mam pytanie czy ktoś ma doswiadczenie pracy z firmami, które się zajmują hurtową produkcją taśmy?? Zastanawiam się po prostu jaki rodzaj dobrać do zwykłych kartonoów czy na przyklad warto inwestować w tasme kauczukową czy raczej jakiś zwykly typ jeśli chodzi o masowe pakowanie. bEde wdzeczny za odpowiedzi i pozdrawiam
#2016-01-29 05:44:21 

seriaLKiller

Użytkownik

A to jaki problem przeczytać sobie specyfikacje kurcze?? Masz rózne strony, masz wyszukiwarke wiec łatwo je znaleźć co nie/? Wchodzisz na przykład na strone takie j znanej dirmy, widzisz ze ma dobre opinie, to sobie przegladasz interesujaca cie kategorie, jak np. tasmy do pakowania samoprzylepne. prosze bardzo, daelko szukać nie trzeba http://www.euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-samoprzylepne/ jesli juz tak barzdo sobie na radzisz to pytaj jakbys mial watpliwosci dalej
#2016-01-29 06:04:15 

ogryzek

Użytkownik

ja osobiscie mysle ze warto inwestowac w tasmy eko bo firmy sa czesto wyrozniane za ekologiczne rozwiazania to teraz modne wiadomo troska o srodowisko itp itd
#2016-01-29 08:35:16 

lampas

Użytkownik

tej ale to ma być tasma zwykla czy maszynowa? bo teraz to pewnie wsyscy maszynami juz pakuja zebys nie zostal w tyle czasem heheheh
#2016-01-29 11:11:06 

Zazdrosna

Użytkownik

u nas w duzej firmy produkujacej kartony korzysta sie tylko i wylacznie z tasmy pakowej kauczukowej bo mocno klei na poczatek a potem to juz nikogo nie interesuje co sie dzieje z tymi kartonami nie musza byc przeciez zaklejone na wiecznosc u nas to sie sprawdza pzdr
#2016-01-29 11:31:41 

grishnackh

Użytkownik

kauczukowa jest w cenie teraz, sprawdź. Przede wszystkim dlatego że bardzo dobrze klei i ciężkie i lekkie towary
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015