#2016-02-09 00:08:41 

grishnackh

Użytkownik

Witam serdecznie. Moja narzeczona kończy w tym roku trzydzieści lat. Chciałbym zrobić jej jakąś wyjątkową niespodziankę. Chcę, by mój prezent był niezapomniany i oryginalny. Napiszcie proszę wasze pomysły.
#2016-02-09 03:03:48 

Dashka

Użytkownik

Hej. Ja na dwudzieste urodziny dostałam od przyjacioł skok spadochronowy. Dziś mam dwadzieścia osiem lat i nadal pamiętam każdą sekundę. Ogromne emocje i wielka dawka adrenaliny. Polecam
#2016-02-09 05:11:37 

Baldur

Użytkownik

Cześć. Ja zawsze uważałem, że najlepszą w życiu rzeczą jest podróżowanie. Poznaje się nowe miejsca, obyczaje, smaki. Poszerza to horyzonty i daje dużo frajdy. Zabierz narzeczoną do jakiegoś wspaniałego miasta. Pospacerujcie, część czasu spędźcie na zwiedzaniu, potem romantyczna kolacja w restauracji kuchni regionalnej. Będzie miło.
#2016-02-09 05:41:05 

akomodacja

Użytkownik

Ja też uważam, że poznawanie nowych miejsc jest fascynujące. Jeśli twoja wybranka nie była nigdy w Toruniu, to koniecznie tam jedźcie. Nie znam drugiego tak urokliwego miasta. Możesz zapewnić jej sporo atrakcji. Ponadto jest tam bardzo romantyczna starówka, dużo miejsca do spacerów nad rzeką i świetne restauracje. Ukochana będzie zachwycona.
#2016-02-09 07:26:32 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Witam. Ja niedawno zabrałem do Torunia żonę na dwunastą rocznicę ślubu. Znajomy polecił mi firmę, której strona to http://zwiedzajtorun.pl/. Skorzystałem z pomocy jednego przewodnika, który w perfekcyjny i bardzo interesujący sposób pokazał nam najważniejsze punkty miasta. Polecił nam również przepyszną restaurację, gdzie spędziliśmy resztę wieczoru. Taka opcja prezentu to według mnie idealny scenariusz.
#2016-02-09 07:54:59 

Tarociara

Użytkownik

Hej. Ja też kocham Toruń, a jednocześnie lubię wyzwania. Marzy mi się lot balonem nad miastem.
#2016-02-09 09:49:19 

seriaLKiller

Użytkownik

Ja myślę, że opcja z przewodnikiem jest świetna, bo oni wiedzą gdzie warto pójść i nie traci się bez sensu czasu.
#2016-02-09 10:59:59 

BarbaraKonin

Użytkownik

Cześć. W Toruniu jest wspaniałe planetarium. Możesz tam zabrać swą miłość, by razem popatrzeć na gwiazdy. Zrobi to na niej piorunujące wrażenie. Potem kup jej serce z piernika i będzie pamiętać ten dzień do końca życia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015