#2016-02-15 03:45:33 

lampas

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Szanowni mam problem bo zamierzam otworzyć własną działalnośc i w zasadzie wszystko już było przygotowane do momentu w którym okazało się że moja firma będzie wymagała zezwoleń z powodu emisji pyłów. Gdzie się zgłosić po radę.
#2016-02-15 04:55:36 

scandinavka

Użytkownik

Nie jest to żaden problem bo łatwo znajdziesz firmę której domeną jest ochrona środowiska konsulting jaki zapewne wyswiadcza pomoze znalezc rozwiazanie i ubiegac sie o odpowiednie pozwolenia. Takze spokojnie bo większość z nas przez to przechodziła :) Jeśli to w czymś pomoże to jak w Gdańsku korzystałam z usług eko-l.
#2016-02-15 07:32:11 

manONtheMoon

Użytkownik

To prawda. Ludzie przesadzają że temat ochrony środowiska dla firmy jest jałowy i przynosi ograniczenia ale sam zobaczysz ze tak nie jest. Są pozwolenia które trzeba wyrobić i normy do przestrzegania ale na tym polega życie. Czy nie inaczej wygląda sprawa chociażby z prawem jazdy?
#2016-02-15 08:08:07 

lampas

Użytkownik

Skoro tak mówicie to już czuję się trochę lepiej :). Na dniach zgłoszę się do profesjonalistów i o wszystko wypytam. Zapewne zdam sie na nich calkowicie i poproszę aby zajeli sie cala dokumentacja itd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015