#2016-03-17 07:05:11 

wąski

Użytkownik

Serwus! Potrzebuje kilku elementów do mojej firmy, ale znalezienie w okolicy firmy, ktora spełniłaby moje oczekiwania jest naprawde trudnym zadaniem. Zwykle albo jest słaba jakość, albo zaporowa cena. Szukam głownie prowadnic liniowych i wałków. Znacie może sprawdzone sklepy, które oferują takie elementy. Interesują mnie sklepy oferujące wysyłkę kurierem, bo tak jak wspomniałem w mojej okolicy nie ma ciekawych sklepów.
#2016-03-17 07:16:51 

GazEla

Użytkownik

Sama niedawno kupiłam wałki prowadzące w interesującym sklepie, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Poszukam w domu faktury i dam Ci znać, jak tylko coś znajdę. Myśle, że mógłbyś być zainteresowany, bo ceny fajne, jakość wysoka, a sklep oferuje sprzedaż wysyłkową.

#2016-03-17 08:17:50 

wąski

Użytkownik

Będę zatem bardzo wdzieczny za nazwę firmy, link do strony lub przynajmniej numer telefonu. Cokolwiek co pozwoli mi zlokalizować firmę.
#2016-03-17 09:37:52 

lampas

Użytkownik

Pytanie do kolżani powyżej – nie wiesz, czy prowadnica liniowa marki Hiwin równeiż jest dostepna w ofercie tego sklepu? Bezskutecznie szukam od kilku tygodni i mam już serdecznie dość.

#2016-03-17 10:27:31 

Dashka

Użytkownik

Nie przesadzajacie, że tak trudno jest znaleźć dobrego oferenta części do maszyn. Sama niejednokrotnie szukałam i nie miałam z tym iększych problemów. W sieci poszukiwania prowadzi się naprawdę szybko i łątwo, bo w kilka chwil można przeanalizować wiele podmiotów, znaleźć zdjęcia produktów i opinie na temat ich producentów. Wystarczy tylko chcieć i odrobine przyłożyć się do poszukiwań…
#2016-03-17 11:50:26 

lampas

Użytkownik

Gdyby zadanie było Take proste, wierz mi że nikt nie traciłby czasu na zadawanie pytań na forach. Nie jest problemem znalezienie podmiotu, który oferuje konkretne części, ale podmiot, który oferuje części dobrej jakości w dobrej cenie.
#2016-03-17 13:30:23 

wąski

Użytkownik

Dokłądnie! Sklepów z częciami jest całe mnóstwo, ale prawdziwe perełki bardzo trudno znaleźć. Ja spażyłem się już wielokrotnie, dlatego teraz nie chce wybierać w ciemno. Nie stać mnie na kolejne błędy i nieustanne wymienianie potrzebnych elementów. Naprawdę nikt nic nie poleci?
#2016-03-17 14:00:56 

lampas

Użytkownik

Chyba musimy szukać sami :(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015