#2016-03-22 05:30:32 

wąski

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam taki problem. Moja firma posiada sporo sprzętu budowlanego dobrych firm, który z pewnych przyczyn nie działa prawidłowo. Potrzebuję kogoś kto zna się na elektryce i będzie w stanie to dla mnie sprawdzić. Zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę?
#2016-03-22 07:57:00 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Jeżeli chodzi o naprawę elektryki to znam kogoś odpowiedniego. Wejdź na przezwajaniesilnikow.waw.pl. Firma bardzo dobra, korzystałem z ich usług przy okazji naprawy sprowadzonych aut hybrydowych. Jeżeli poradzili sobie z taką technologią to myślę, że sprzęt budowlany nie będzie dla nich problemem. Mają też bardzo atrakcyjny cennik więc nie musisz się martwić o koszty.
#2016-03-22 09:12:13 

xTomasz

Użytkownik

Ostatnio przejeżdżałem właśnie koło takiego wielkiego szyldu silniki elektryczne naprawa Warszawa to duże miasto więc firm jest tu sporo o tym profilu. Ja osobiście zawsze jeżdżę do jednej sprawdzonej firmy. Pan się nazywa Kabala, nie wiem czy czasem nie jest to firma o której pisał kolega wcześniej.
#2016-03-22 09:34:07 

Baldur

Użytkownik

To właśnie jest ta sama firma, bardzo dobra zresztą :P Sam korzystałem i polecam.
#2016-03-22 09:45:27 

Vittek

Użytkownik

Ja osobiście nie korzystałem, ale słyszałem opinie bo część moich klientów współpracowała z firmą. Powiem wam szczerze, że nie słyszałem żadnej negatywnej opinii. Potwierdził bym to swoim słowem, ale niestety nie mogę :D Tak czy inaczej sprawdź tam, tyle dobrych słów nie bierze się z powietrza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015