#2016-04-01 00:29:51 

Zazdrosna

Użytkownik

hej! Więc jako, że mój syn wchodzi w dorosłość pomyślałam, że warto byłoby zaproponować mu założenie konta bankowego. Wiadomo, 18 to nie od razu porzucenie gniazda i tak dalej. Ale sądzę, że jakby nawet chciał jakąś pracę podjąć na wakacje, czy coś, to łatwiej będzie się z pomocą konta po prostu rozliczać. Zresztą, też za roku już pewnie będzie szedł na studia… Ale do rzeczy. Chodzi mi o to, że zupełnie nie mam rozeznania w obecnych ofertach banków. Oczywiście są reklamy w telewizji, czy na banerach, że takie świetne warunki mają różne banki. Ale wiadomo, bank to nie instytucja charytatywna, chcą przede wszystkim zarobić. Dlatego pytanie do Was, jaki rachunek warto wybrać dla młodej osoby?
#2016-04-01 03:08:33 

wąski

Użytkownik

Cześć. Skoro syn ma 18, to już nie musisz mu zakładać konta dla młodych, czy czegoś takiego. W każdym razie, jako i tak młoda osoba, to pewnie dobrze byłoby mu założyć jakieś konto, gdzie się ponosi najniższe koszta za prowadzenie tego konta. Znajdź najlepiej na internecie jakiś ranking kont bankowych, który Ci pokaże cechy tej, czy innej oferty. W ten sposób będziesz mogła podjać jakąś decyzję.
#2016-04-01 04:12:04 

Zazdrosna

Użytkownik

Rzeczywiście można na internecie znaleźć jakieś zestawienie bezpłatnych kont osobistych ? W ogóle coś takiego jak konto darmowe to niemal nie mieści mi się w głowie:) Na czym to polega?
#2016-04-01 06:51:50 

wąski

Użytkownik

Fakt, że często jest to tak, że np. trzeba dokonać operacji na jakąś kwotę za pomocą karty płatniczej (pzy czym nie chodzi o wybieranie kasy z bankomatu, tylko o płacenie nią), to ma się za darmo kartę. I trzeba też samo posiadanie konta sprawdzić, czy jest darmowe, bo niekiedy jest takie, jeśli wpływ na rachunek przekracza jakąś tam sumę.
#2016-04-01 09:14:53 

Vittek

Użytkownik

Cześć! Słuchaj, ja myślę, że najlepiej by było, jakbyś siadła też z dzieciakiem i powiedziała mu o swoim planie dla niego. Mozesz ewentualnie go nieco nakierować, ale myślę, że będzie on w stanie wybrać najlepsze konto osobiste dla siebie. A przynajmniej dużo szybciej znajdzie wszelkie rankingi :)
#2016-04-01 10:20:18 

Zazdrosna

Użytkownik

I to chyba będzie najbardziej sensowne :) Dzięki Wan panowie :) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015