#2016-04-04 23:47:32 

manONtheMoon

Użytkownik

Do tej pory moje leczenie zębów opierało się o wizyty kontrolne, na które to chodziłem na fundusz, z zębami nigdy nie miałem większym problemów, ale niestety coś zaczyna się zmieniać bo już widzę próchnicę w dwóch miejscach. Mam takie pytanie, czy na przykład w przypadku wstawiania implantów na terenie Warszawy stomatolodzy słono sobie liczą czy nie?
#2016-04-05 02:11:22 

scandinavka

Użytkownik

heh, to kiedy ty ostatnio byłeś u stomatologa skoro nie miałem problemów, a teraz nagle implant trzeba wstawić? :P Ja wiem tylko gdzie jest dobry ortodonta Warszawa Wola ma taki fajny gabinet z miłymi lekarzami, tam chodzę i wcale dużo za leczenie nie płacę.
#2016-04-05 04:39:05 

manONtheMoon

Użytkownik

nie no pytam póki co tak orientacyjnie, aż tak źle z moimi zębami, odpukać, to nie jest. Po prostu zupełnie się nie orientuje ile trzeba zapłacić za prywane leczenie w gabinecie stomatologicznym. Swoją drogą tego lekarza dentystę na warszawskiej Woli to chyba kojarzę, to są moje rejony więc wiesz :D
#2016-04-05 07:37:33 

Vittek

Użytkownik

To zależy jak do tego podejdziesz może wydawac się dużo za stomatologow ale z drugiej strony na fundsusz mogą ci tak wyleczyć żeby ze potem to już tylko prywatny stomatolog i trzeba mieć nadzieje ze jeszcze cos uraturje …zapłacisz może pare stowek za wstawienie impalntum ale masz pewność, ze będzie to zrobione dobrze i nic zlego później nie będzie się dzialo,m sam implant będzie wytrzymaluy.
#2016-04-05 08:39:01 

manONtheMoon

Użytkownik

cóż, ja tylko na kontrole chodziłem na fundusz, gabinety wydawały mi się ok, no nic, zobaczymy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015