#2016-04-12 01:01:46 

scandinavka

Użytkownik

u mnie w ogrodzie nie ma piaskownicy, a przynajmniej na razie jej nie ma, i tak się zastanawiam co ciekawego kupić swojemu maluskowi, który już troszkę chodzi i na pewno chętnie by się w ogródku pobawił. Możecie coś fajnego polecić? Ja na zabawkach to się w ogóle nie znam. Jak na razie to ciągle kupuję dziecku wyposażenie do domu, ostanio zamówiłam kolejne z rzędu kubki emaliowane Muminki, które na nich są mi się jednak tak spodobałym że nie mogłam sobie odmówić :D

#2016-04-12 03:43:52 

xTomasz

Użytkownik

Jak to chłopiec to koniecznie jakiś traktore czy ciężarówkę z paką gdzie da się wkładać kamienie czy piach wsypywać :D Jeśli chodzi o dziewczynkę to nie wie :P generalnie są takie zabawki ogrodowe jak chociażby kosiareczki, które nie koszą, ale robią mase hałasu ponoć dzieciaki to uwielbiają.
#2016-04-12 04:44:43 

Zazdrosna

Użytkownik

Według mnie bardzo fajne są domki ogrodowe dla dzieci, chyba jeszcze nie widziałam takiego malucha, który widząc taki domek nie wleciałby od razu do niego.

#2016-04-12 07:42:29 

Vittek

Użytkownik

kiedy trochę dorośnie to polecam kupić trampolinę do ogrodu, do tego możesz takiemu małemu dziecku zakupić niewielki brodzik, taki basenik, na gorące dni latem jak znalazł, się maluch popluska, ochłodzi i pobawi przy tym świetnie.
#2016-04-12 08:15:35 

ogryzek

Użytkownik

Kochana, obczaj sobie stroję liliko.pl, tam jest naprawdę mnóstwo inpiracji na rzeczy, których tak poszukujesz ;) Sama była zaskoczona że ludzie tyle rzeczy potrafią wymyślać, do ogrodu z powodzeniem nadaje się też wiele tych zabawek, które dziecko normalnie wykorzystuje w domu, więc według mnie możliwości są tutaj naprawdę ogromne. Srawdź jednak ten sklep bo tam są artykuły od dobrych producentów, nie będziesz się bała o jakość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015