#2016-04-14 00:19:06 

xTomasz

Użytkownik

Słuchajcie, mój syn wszedł włąśnie w nastoletnie lata i rośnie szybciej niż na drożdżach. Bardzo bolą go z tego powodu mięśie i kości a do tego robią mu się rozstępy w niektórych meijscach na skórze. Idzie to za szybko dla niego a lekarz twierdzi, że to tylko bóle wzrostowe i tylko przepisuje lekarstwa przeciwbólowe. Nie wiemy z żoną już co robic, bo widzimy, że strasznie cierpi, czasm nawet nie idzie przez to do szkoły.
#2016-04-14 01:52:37 

Baldur

Użytkownik

Po pierwsze: zmień lekarza. Taki, który nie szuka przyczyny ani alternatywnych rozwiązań tylko piguły przepisuje ie jest dobrym lekarzem. Po drugie,spróbujcie go suplementować naturanymi rzeczami, możliwwe, że jeśli to są faktycznie bóle wzrostowe to brakuje mu naturalnego kolagenu w tkankach. W takim wypadku trzeba mu po pierwsze zmienić dietę na bardziej mięsną, a po drugie, zastosować tabletki, które nie uśmierzą bólu tylko wyeliminuja przyczynę.
#2016-04-14 03:32:17 

xTomasz

Użytkownik

No my nie bardzo się znamy, dlatego chodzimy do lekarza, bo przeciez od tego on jest, aby pomóc ludziom takim jak my. Co to znaczy, że brakuje kolagenu? Skąd go brać?
#2016-04-14 06:24:23 

scandinavka

Użytkownik

Jest to aminokwas, który naturalnie występuje w ciele człowieka i innych zwięrząt i jest budulcem tkanek, często go brakuje ze względu na złą dietę i dużo ilość alkoholu, ale u dzieci również dlatego, że intensywnie wtedy rosną. Trzeba wtedy jeść dużo kleistych rzeczy oraz próbować suplementować. Ja swojej córce od razu zaordynowałam kolagenowe tabletki, nawet się lekarza nie pytałam tylko dietetyka i powiedziała, że jesl nie ma innych przyczyn takiego bólu i problemów, to przyczyny trzeba szukać w naturze.
#2016-04-14 06:39:56 

xTomasz

Użytkownik

To bardzo ciekawe co mówicie, jeszcze nigdy o tym nie słyszałem. Może żona bo ona ciągle siedzi w internecie i szuka jakiś rozwiązań, alwe na to jeszcze nie trafiła. Skąd można go wziąć?
#2016-04-14 07:29:29 

Baldur

Użytkownik

Ja kupuję w internecie, bo najłatwiej poza tym jak raz wypróbowałem Colway kolagen w żelach i balsamach w sumie dość często u mnie gości jeśli mam jakieś sezonowe problemy. Można go znaleźc na kolagenowysklep.pl, gdzie sa tez tabletki dopasowae do róznych potrzeb.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015