#2016-04-20 03:01:50 

Zazdrosna

Użytkownik

Dzień dobry. Piszę w dośc intymnej sprawie. Mam problem z wypróżnieniem. Nie będę tutaj załączała żadnych zdjęć, ani opisywała szczegółowo, w Internecie znalazłam dobre określenie na to czyli ołówkowaty stolec. Czy wiecie może co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy to może być coś najgorszego?
#2016-04-20 05:30:52 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Hej nie zakładaj od razu niczego najgorszego. Przyczyn może być całe mnóstwo. Może masz jakieś polipy w jelicie i temu stolec się tak formuje a nie inaczej. Moim zdaniem potrzebna ci jest kolonoskopia Poznań tam się kieruj, mają tam dobrą klinikę proktologiczną. Ja bym wybrał prywatną, ze względu na czas oczekiwania i nowoczesne metody leczenia, ale każdy wybiera coś dla siebie odpowiedniego.
#2016-04-20 05:43:52 

scandinavka

Użytkownik

Chyba nawet wiem o jaką klinikę ci chodzi :D mnie tam wyleczyli problem z nietrzymaniem moczu, którego się nabawiłam po porodzie. Zdaje się, że kolega ma na myśli http://www.proctogin.pl/pl/ . Ja też wolałam zapłacić i mieć spokój. Byłam bardzo dobrze obsłużona, żadnych powikłań nie miałam. Teraz znów czuję się kobietą.
#2016-04-20 05:58:05 

pies-cywilizacji

Użytkownik

O dokładnie, tylko z głowy mi wyleciało. Ale to własnie ta klinika ;) pozdrawiam
#2016-04-20 08:10:11 

Zazdrosna

Użytkownik

Dziękuję wam za pomoc, zobaczę co oferują i z mężem zadecyduję czy nas stać. Jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015