#2016-04-21 01:37:18 

BarbaraKonin

Użytkownik

#2016-04-21 04:31:02 

xTomasz

Użytkownik

Pomysł jak najbardziej fajny, dla spokojniejszych chłopaków jak znalazł. Jeśli zastanawiasz sie gdzie zorganizowac taki wyjazd to moge Ci polecić to miejsce: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/agroturystyka/. Jak widzisz jest bardzo spokojne, oddalone od cywilizacji wiec będą mogli sobie zrobić grilla albo ognisko i pogadać. Gdybym miał ich lata to byłbym bardzo zadowolony :)
#2016-04-21 07:27:08 

pies-cywilizacji

Użytkownik

byłem tam i gorąco polecam bo drugiego takiego miejsca chyba w Polsce nie ma. Świetna lokalizacja na wypoczynek nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Kujawy będzie dla mnie z pewnością numerem jeden jeśli chodzi o taką formę wakacji, a myślę że nie tylko ja mam takie upodobania. Jak na wyjazd dla młodych chłopaków będzie jak znalazł. Pozdrawiam i polecam.

#2016-04-21 10:01:44 

BarbaraKonin

Użytkownik

Okej, wielkie dzięki za odpowiedzi, skoro tak to pozostaje mi tylko zarezerwować domek i czekać do urodzin. Dzięki że pomogliście bo samotnie wychowuję syna i czasem cięzko mi się domyśleć co byłoby dla niego dobre. Nieraz mamy z tego powodu niezłe kłótnie. Dzięki raz jeszcze, życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam gorąco, papa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015