#2016-04-22 03:36:23 

xTomasz

Użytkownik

Witam. Szefostwo u nas w firmie planuje zorganizować wielki event na 20 lecie działania firmy. Zostałem wydelegowany do tego, żeby znaleźć firmę, która zajmuje się organizacją dużych wydarzeń w Warszawie i mam teraz pewien dylemat ponieważ póki co nie udało mi się trafić na trop takiej firmy (jestem z zupełnie innej części Polski i nie mogę nic znaleźć. Prosiłbym o pomoc i poradę, jaka firma jest dobra w Warszawie i mogłaby się podjąć takiego przedsięwzięcia??
#2016-04-22 05:28:14 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Zgłoś się od razu do najlepszych: praskadrukarnia.pl pod tym linkiem znajdziesz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów i ma wspaniałe sale, w których można praktycznie wszystko zorganizować. Kiedyś nam zorganizowali imprezę firmową i wszystko udało się od początku do końca. Mogę jedynie gorąco polecić.
#2016-04-22 05:41:22 

xTomasz

Użytkownik

No proszę ;) Przez chwilę miałem obawy, że nikt na tym forum mi nie pomoże, ale dostałem szybką pomoc i do tego kontakt na firmę ;) Ne pozostało mi nic innego jak tylko podziękować i zgłosić się do tej firmy ;)
#2016-04-22 07:27:20 

natalia2015

Użytkownik

Ja pracuje tyle la w firmie i nigdy nawet nikt nic nie wspomniał o żadnym evencie itp. trochę smutne, bo ktoś poświęca pracy praktycznie całe życie, jest lojalny, a ostatecznie nawet nic dla niego nie zorganizują. Polska jest 100 lat za zachodem jeśli chodzi o dbanie o pracowników i ich potrzeby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015