#2016-04-26 02:52:07 

Zazdrosna

Użytkownik

Cześć Kochani! Słuchajcie, mam do Was zasadnicze pytanie. Więc chciałam postawić wiatę na swoim podwórku. Wiadomo, samochód gdzieś stać musi, a szkoda, żeby niszczał przez deszcze, grady, czy przygrzewające słońce. Nie wiem jednak, czy wybrać wiatę stalową, czy też drewnianą. Jak myślicie? Która z nich jest lepsza?
#2016-04-26 04:39:38 

xTomasz

Użytkownik

Witaj. Słuchaj, jak dla mnie stalowa, przede wszystkim solidniejsa konstrukcja, jak stanie, to na lata :)
#2016-04-26 04:47:54 

Baldur

Użytkownik

A ja z drugiej strony polecam drewnianą, dlaczego? Przede wszystkim stalowa wiata jest, nieoszukujmy się, na prywatne podwórko jest po prostu szpetna, przynajmniej tak jest w moim odczuciu. Natomiast wykonana z drewna wiata garażowa jest nie tylko konstrukcją lekką, a przy tym i wytrzymałą, jeśli są dobre surowce i jest dobrze zaimpregnowana, a też i jest ozdobą samą w sobie. Nikt mi nie powie, że stalowe słupy są ładniejsze niż drewniane belki :) Więc jak na prywatne wymogi, to niczym nie ustępuje drewniana wiata stalowej.
#2016-04-26 06:05:05 

Zazdrosna

Użytkownik

A gdzie w sumie mogłabym dostać takie wiaty? Może jakbym mogła się przyjrzeć im, to łatwiej byłoby mi podjąć decyzję :)
#2016-04-26 06:49:56 

Baldur

Użytkownik

Słuchaj, ja kiedyś kupowałem taką wiatę przez stronę rscbis.com.pl. To są profesjonaliści, którzy już od dłuższego czasu istnieją na rynku i wykonują własnie takie drewniane konstrukcje. Jak dla mnie nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim profesjonalna i solidna robota.
#2016-04-26 08:47:24 

Zazdrosna

Użytkownik

Po takiej rekomendacji nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się do nich odezwać :) Dzięki kolego! Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015