#2016-04-27 03:46:31 

grishnackh

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Piszę na forum, ponieważ chciałbym Was prosić o pomoc z jedną kwestią. Otóż szukam dobrej agencji hostess. Potrzebne mi hostessy Kraków bowiem będzie miejscem, w którym chcemy zrobić promocje naszej nowej działalności i do tego potrzebujemy zatrudnić piękne i doświadczone kobiety, które będą umiały zarówno przyciągnąć uwagę jak i świadczyć o profesjonalizmie naszej firmy. Może coś polecicie? Dobrą firmę? Byłbym zobowiązany. Z góry dziękuje i pozdrawiam!
#2016-04-27 04:13:35 

Baldur

Użytkownik

No tak, atrakcyjne hostessy to prawdziwy klucz do sukcesu w takich promocjach ;) Wiem coś o tym, bo nie raz byłem u brata, który prowadzi firmę i widziałem jak potrafią przyciągnąć uwagę innych. Niestety nie mogę Ci pomóc, bo nie znam żadnej firmy, ale myślę, że ktoś Ci na forum coś doradzi ;)
#2016-04-27 04:28:50 

xTomasz

Użytkownik

Jest jedna profesjonalna agencja hostess w Łodzi ale niestety nie pamiętam jak się nazywa. Jak tylko sprawdzę na internecie to dam znać ;) Mój kuzyn kiedyś korzystał z jej usług i był bardzo zadowolony.
#2016-04-27 05:46:39 

grishnackh

Użytkownik

Proszę się dowiedzieć.. może mają możliwość wynajęcia hostess również do pracy na terenie Krakowa.
#2016-04-27 07:04:33 

xTomasz

Użytkownik

Znalazłem! hostamo.pl to jest ich strona główna. To chyba jedna z większych i na pewno jedna z najbardziej renomowanych firm, u których można wynająć hostessy, ale nie tylko. Bo jak przejrzałem ich ofertę to naprawdę oferują wiele usług. Myślę, że najlepiej będzie jak przejrzysz ich ofertę i wtedy się ustosunkujesz.
#2016-04-27 07:46:52 

grishnackh

Użytkownik

Dziękuję za pomoc i to, że udało Ci się znaleźć nazwę tej firmy. Przeglądam i jestem pozytywnie zaskoczony, bo firma naprawdę wygląda na profesjonalną, także na pewno się z nimi skontaktuję.
#2016-04-27 09:25:13 

GazEla

Użytkownik

Chciałabym zostać hostessą.. ale niestety nie jestem postrzegana na tyle atrakcyjną, o czym się boleśnie przekonałam na castingach na to stanowisko ;(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015