#2016-05-04 18:49:01 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Witajcie. Mój syn już niedługo kończy 9 lat i chcemy zrobić mu remont pokoju. To już taki wiek, że niedługo będzie sam chciał wszystko robić dlatego pokój robimy od podstaw. Robił ktoś coś podobnego? Gdzie kupiliście meble? Jak malowaliście albo tapetowaliście ściany? Jeżeli ktoś może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.
#2016-05-04 21:00:03 

Vittek

Użytkownik

Trochę dziwne są takie pytania, bo to ty znasz swojego syna najlepiej. To wszystko zależy od tego jakie ma zainteresowania i czy chcesz zrobić mu pokój do zabaw na 2 lata czy zainwestować i zrobić coś na dłużej. Dzieci w tym wieku szybko rosną więc nie ma co się przywiązywać do szczegółów.
#2016-05-04 22:15:31 

natalia2015

Użytkownik

Wejdź sobie na stronę http://www.babybest.pl/ i zobacz jakie meble mają w ofercie. Fajne jest to, że przy każdym komplecie masz zdjęcia z taką jak by wizualizacją gotowego pokoju. Jeżeli nie jesteś specjalnie kreatywny to takie coś może ci pomóc coś wymyślić. Trzymam kciuki.

#2016-05-05 00:10:45 

pies-cywilizacji

Użytkownik

No właśnie o to chodzi, że nie mam specjalnie pomysłów jak to zrobić. Żona coś tam wymyśla więc zdaję się trochę też na nią.
#2016-05-05 02:06:02 

scandinavka

Użytkownik

No ja korzystałam z tej strony jakiś czas temu. Fajny sklep i w ogóle szybki kontakt i wysyłka. Ja oglądałam meble dokładnie pod tym adresem - http://www.babybest.pl/8-meble-dzieciece i tak jak koleżanka pisała, też wspomagałam się aranżacją ze strony :P

#2016-05-05 02:19:30 

pies-cywilizacji

Użytkownik

No i chyba będę musiał zrobić tak samo :D już pokazałem żonie stronę i z tego co widzę to siedzi i ogląda. Mam cichą nadzieję, że wyręczy mnie z tego zadania.
#2016-05-05 04:48:07 

Zazdrosna

Użytkownik

Jak masz taki problem z wystrojem to zawsze możesz zatrudnić dekoratora wnętrz. Co prawda na to trzeba mieć pieniądze, bo nie tylko mu zapłacisz, ale również za to co on wymyśli :D Mam nawet takiego znajomego co się tym zajmuje i z tego co mi wiadomo to całkiem godnie z tego żyje żeby nie powiedzieć że bardzo godnie.
#2016-05-05 06:51:07 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Nie stać mnie na dekoratora a już tym bardziej na jego pomysły. Dzięki za stronę i spróbuję sam powalczyć z tym wszystkim :) może wyjdzie z tego jakiś ciekawy efekt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015