#2016-05-09 02:47:41 

xTomasz

Użytkownik

Witam potrzebuje na szybko nowego szamba bo stare już nie nadaje sie do uzytku bede wdzieczny za wszystkie polecenia. Do tej pory mialem betonowe szamba Radom to miasto w ktorym mam dzialke i tam szukam jakiegos producenta i montera i myśle ze podtrzymam moja tradyycje szamb z betonu i nadal bede chcial miec takie. Pozdrawiam i prosze o szybkie rady
#2016-05-09 02:55:41 

Baldur

Użytkownik

Szybko, szybko, a tu trzeba pomyśleć. Jeśli ktoś znam jakieś firmy, z których usług korzystał i był zadowolony, to niech tu pisze. W przeciwnym wypadku nie polecajcie jakiś firm na chybił trafił, jak nawet nie wiecie czy są dobre. Pamiętajcie doświadczenie i empiria przede wszystkim. elo john locke 3 2 0
#2016-05-09 03:42:50 

wąski

Użytkownik

Ja się zgadzam z kolegą bo za często się wypowiadają w temarach osoby które gdzieś coś znajdą i podadzą dalej, a przecież taką firme ktura robi szamba to trzeba znać i wiedzieć czy jest solidna żeby ją polecić!! trochę rozumu panowie i panie!! ech te czasy.....
#2016-05-09 06:22:04 

Vittek

Użytkownik

Myśłe ze teraz jest sporo firm ktore oferuja dobre i szczelne szamba betonowe System Plus Łódź jest jednym z miast gdzie latwo sa dostepne tego typu zbiorniki, to samo wspomniany Radom także kolego powinieneś coś bez trudu znaleźć. Moge dodac ze szczelnosc dodatkowo zapewniaja specjalne srodki chemiczne co jest dodatkowa zaleta takiego rozwiazania. Szukajcie, a znajdziecie. Pozdrawiam

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015