#2016-05-11 23:38:53 

GazEla

Użytkownik

Witajcie. Prowadzę działalność gospodarczą i tak się udało, że teraz większość moich produktów idzie za granicę. Szukam jakiejś sprawdzonej osoby do rozliczania podatku VAT. Chodzi mi tutaj o podatek od sprzedaży za granicę, nie wiem jak to się dokładnie nazywa.
#2016-05-12 00:59:46 

Dashka

Użytkownik

No to najlepiej znajdź sobie jakąś firmę która prowadzi usługi księgowe Gdańsk jak i całe trójmiasto to dość duży rynek więc nie będzie problemu ze znalezieniem kogoś dobrego. Ja miałam kiedyś znajomą która robiła dla mnie to wszystko, ale od jakiegoś czasu już nie pracuje.
#2016-05-12 03:44:51 

grishnackh

Użytkownik

No ja mogę ci polecić firmę ze strony ksiegowosctrojmiasto.com.pl. Nie znałem tego portalu wcześniej. Dopiero jak zainteresowało mnie biuro rachunkowe Gdańsk pokazał mi, że ma u siebie wielu specjalistów z różnych branż. Polecam odwiedzić portal i dowiedzieć się więcej na temat współpracy.
#2016-05-12 05:56:35 

Baldur

Użytkownik

Ja także korzystam z ich usług. Co prawda nie mam tego wszystkiego specjalnie dużo, ale i tak jestem w stanie na tej podstawie stwierdzić czy firma jest rzetelna czy nie. Jak dla mnie firm jak najbardziej polecana, nigdy nie było żadnego problemu.
#2016-05-12 08:40:08 

xTomasz

Użytkownik

No właśnie o to chodzi. Księgowa z która ja współpracuje nawet do mnie dzwoni kilka dni przez terminami żeby przypomnieć mi co jest do rozliczenia i do kiedy. W ten sposób sama nie zostawia sobie pracy i klient ma wszystko na czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015