#2016-05-19 06:58:02 

Baldur

Użytkownik

Chciałbtym się was poradzić, bo robię sobie mały biznes plan otwarcia sklepu odzieżowego. Zastanawiam się nad zakupem wyposażenia do tego sklepu. Nie wiem czy decydować się na nowe, czy może używane. Proszę o radę osoby, które miały już do czynienia z tym tematem i kupowały takie akcesoria.
#2016-05-19 08:12:43 

xTomasz

Użytkownik

Z mojego punktu widzenia nowe jest zawsze najlepsze. Po co masz się męczyć z szukaniem odpowiednich, używanych elementów, które nie zawsze pasują do twojej koncepcji. Lepeij uderz do sklepu, w którym kupisz i regały sklepowe i wózki czy koszyki. Masz wtedy spokój na kilka lat.

#2016-05-19 09:16:19 

BarbaraKonin

Użytkownik

Kiedyś kupiłam używane i to jeszcze przez internet. Wersja pokazowa owszem była taka jak w opisie, a cała reszta to jeden wielki złom. Udało mi się w końcu to zwrócić, ale kupna uzywanych nikomu nie polecam, żeby nie miał takich przygód jak moje.
#2016-05-19 11:36:57 

manONtheMoon

Użytkownik

A ja polecam zakupy w sklepikaria.pl, bo można tam dostać wszystko co najlepsze. Są w stanie wyposażyć kompleksowo każdy rodzaj sklepu. Ponadto ostatnio kupiłem tam bramki do wejścia, bo mi się ruch w sklepie zwiększył./ Teraz wygląda to profesjonalnie.

#2016-05-19 12:02:25 

wąski

Użytkownik

Jeśli już o wejściu mowa to do sklepu odzieżowego koniecznie zamontuj bramki antykradzieżowe, na pewno się przydadzą, bo ludzie potrafią z ubraniami wyczyniać niesamowite rzeczy. Kiedyś klient próbował wyjść ze sklepu z pięcioma koszulami na sobie.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015