#2016-06-06 02:49:04 

lampas

Użytkownik

Cześć, potrzebuję niedużego podnośnika do łazienki żeby móc bezpiecznie umyć osobę o ograniczonej mobilności. Z tego co udało mi się wypatrzyć w necie to proponuje się podnośniki na stałe montowane do ściany, ale ja wolałbym coś co dodatkowo pomogłoby na transport z łóżka bezpośrednio do łazienki. Będę zobowiązany za pomoc.
#2016-06-06 03:20:34 

Dashka

Użytkownik

Może coś takiego: http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-meva-mini? Sama z takiego korzystam bo jest bardzo stabilny i wygodny. Można nim bez problemu przetransportować osobę nawet na drugi koniec domu albo do samochodu. Dosyć dobrze przeszukałam sieć i nigdzie nie znalazłam tańszych urządzeń tego typu, wiec moge szczerze polecić.
#2016-06-06 06:16:38 

Vittek

Użytkownik

Opiekuję się od paru lat niepełnosprawną żoną i muszę wam powiedzieć że podnośniki dla osób o ograniczonej ruchomości są po prostu wspaniałe. Bardzo ułatwiaja życie i dają również poczucie komfortu i pewnej niezalezności osobie korzystającej. Do tego dochodzi coraz wieksza dbałość o takie osoby w życiu publicznym. Coraz wiecej miejsc jest w ich zasiegu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015