#2016-06-10 04:09:33 

grishnackh

Użytkownik

iema słuchajcie, jak można powiększyć bezpiecznie i względnie bezinwazyjnie penisa? Wiem, że są na to operacje, ale jakoś mało podoba mi się perspektywa, że MÓJ miałby być pod nożem…
#2016-06-10 04:41:21 

Baldur

Użytkownik

Oprócz noża to oczywiście są też ćwiczenia, albo tabletki, takie jak środek Penihuge czy podobne suplementy. Generalnie tera na podstawie suplementacji diety ładniemożna już sobie przedłużyć penisa. A że suplementów jest sporo, to jest w czym wybierać.
#2016-06-10 05:38:13 

xTomasz

Użytkownik

Kolega wyżej ma rację. Jest taki portal Penis Pills Rank, na którym są porównane różne tabletki na powiększenie penisa i generalnie poprawienie jego jakości. Mają tam chyba zestawione najlepsze środki na wydłużenie i pogrubienie przyrodzenia :)
#2016-06-10 07:17:03 

grishnackh

Użytkownik

czytałe własnie opinie o suplemencie marki SizePower, wygląda to dosyć ciekawie. Może i rzeczywiście skuszę się na zakup tego typu tabletek? Nie jest to jakaś specjalnie droga impreza… jakby to się miało przynajmniej przez pewien czas utrzymać to byłoby super. Pozostaje mi się tylko rozeznać, a Panom podziękować :) Temat mona zamknąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015