#2016-06-13 23:21:50 

Baldur

Użytkownik

Wuitam mam specjalistyczne pytanie do wszystkich fanów lotnictwa to jest fanów modeli samolotów którzy znają się na modelach, wykonują je sklejają i tak dalej. Sklejacie akcje ? Chodzi mianowicie o to którego kleju używacie ? Jakiej marki jest najlepszy? Dopiero zaczynam swoją przygodę i chce wiedzieć co będzie najlepiej trzymać żeby stworzyć swoją kolekcję która mi sie nie rozklei po dwóch latach na przykład.. naprawdę mocny klej mnie interesuje
#2016-06-13 23:44:14 

xTomasz

Użytkownik

O boże jeśli szukasz chemii modelarskiej dobrej jakości to najlepiej zajrzyn na Agtom. To jest taki spejclany sklep dla modelarzy tam znajdziesz wszystkie tego typu rzeczy.. jak do modeli plastikowych to polecam chematik u mnie się dobrze sprawdza bardzo. głównie robie takie modele w bardzo diużej skali czyli bardzo malutkie i wtedy to się sprawdza dobrze, bardzo dobrze...
#2016-06-14 01:23:02 

wąski

Użytkownik

dobry klej to przede wszystkin cyjanoakrylowy albo epkosydowy.. jak wiadomo żywica jako naturalny materiał jest bardzo skuteczna.. aha! i ważne jest żeby klej miał dobry dozownik bo inaczej to ci się bedzie źle go wylewało na model... nieprecyzyjnie
#2016-06-14 03:42:09 

manONtheMoon

Użytkownik

ja swoje modele Tamiya które sa zrobione z wielka dbaloscia o oddanie detali, sklejam za pomoca kleju do plastiku i wszystko wychodzi idealnie. on sie nigdzie nie wylewa, ine tworzy zgrubień, generalnie jest na pięć z plusem
#2016-06-14 06:23:43 

Vittek

Użytkownik

ja mogę szczerze polecić modele samochodów do sklejania jeśli chodzi o łątwe klejenie, zwłąszcza dla poczatkujacego. tam to się nada prawie każdy klej bardzo trudno coś tam zepsuć. ja lubie najbardziej stare, retro auta, takie kabriolety. pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015