#2016-06-28 06:38:46 

GazEla

Użytkownik

Cześć Wam. Mam takie pytanie.. czy zabiegi plastyczne są bardzo drogie? Bo mam takie małe marzenie, żeby powiększyć sobie biust i nie wiem czy mnie kiedyś będzie na to stać. Może ktoś tutaj na tym forum robił jakieś różne zabiegi i może się wypowie na ten temat?
#2016-06-28 08:23:17 

Tarociara

Użytkownik

Też swojego czasu szukałam informacji ile kosztuje zabieg powiększenia biustu i w końcu oszacowałam sumę na podstawie ofert kilku różnych klinik i wcale tragicznie to tak nie wygląda. Na pewno nie jest to bardzo mała suma, ale efekty końcowe są warte każdej ceny według mnie.
#2016-06-28 10:05:20 

niepodobna

Użytkownik

Ja miała kompleks swoich powiek. Przeglądałam cenniki plastyki powiek i w końcu uzbierałam odpowiednią kwotę. Szczerze to jak się ma jakiś cel to pieniądze jakoś o wiele szybciej przychodzą, bo przynajmniej się wie na co się je chce przeznaczyć itp. Ale w końcu jak zrobiłam sobie ten zabieg.. nie do opisania uczucie, jak nowo narodzona się czuje ;)
#2016-06-28 11:27:40 

Zazdrosna

Użytkownik

Myślę, że możesz się zgłosić się do Meritum Centrum Medyczne ;) mają tam w moim odczuciu naprawdę niskie i fajnie dopasowane ceny do danych zabiegów, a jakość ich usług jest na światowym poziomie. Polecam tę klinikę, jak Ci zależy na jakości.
#2016-06-28 11:43:51 

akomodacja

Użytkownik

O fajna ta klinika ;) Z ciekawości przejrzałam ceny plastyki brzucha i aż się zdziwiłam pozytywnie, bo myślałam, że niektóre ceny zabiegów będą dwa, albo trzykrotnie większe ;) Także brzuszek jak z okładki coraz bliżej :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015