#2016-06-29 08:55:50 

BarbaraKonin

Użytkownik

Cześc wszystkim. Chciałabym prosić o namiary na sklep z materiałami promocyjnymi w niskich cenach. Liczy się oczywiście także jakość, ale to chyba oczywiste. Interesują mnie przede wszystkim długopisy, kalendarze, ale też zwykłe gadżety jak smycze itp dodatki.
#2016-06-29 10:17:53 

manONtheMoon

Użytkownik

Fajne i niedrogie gadżety reklamowe z nadrukiem dostaniesz w Bonnum który zajmuje się tymi rzeczami już od wielu lat i cieszy się opinią sklepu z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ich długopisy nie przerywają nawet podczas mrozów i starczają na bardzo długo. Nadruki trzymają się bardzo dobrze i nie da się ich zdrapać. Polecam bo warto.
#2016-06-29 11:59:26 

wąski

Użytkownik

Kiedyś bardzo długo szukałem grubych koszulek reklamowych z napisem i nadrukiem ale próbne modele jakie dostałem od róznych firm były albo za cienkie albo z bardzo słabej jakości nadrukiem który czasami po prostu sam się odrywał. Mój brat znalazł mi ten sklep który polecał kolega, wiec zrobilem u nich zamowienie. Jakość zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie, jako jedni z nielicznych nie oszukują na gramaturze, naklejki są bardzo trwałe, niemożliwe do zdarcia bez uszkdozenia koszulki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015