#2016-06-30 01:56:05 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Znajomy, który zaczął prowadzić hodowlę bydła i trzody chlewnej poprosił mnie o pomoc w znalezieniu stałego odbiorcy tego nazwijmy to surowca. W okolicy, w której pracuje i hoduje nie ma profesjonalnej firmy, która zajmuje się tego typu przejęciami. Transportu też nie ma więc szukam jakieś profesjonalnej firmy, która daje dobre ceny. Jakieś namiary?
#2016-06-30 03:22:07 

seriaLKiller

Użytkownik

Mogę Ci polecić usługi tej firmy http://www.agrotranshandel.pl/cena-zywca/. Obsługują mnie od lat i nigdzie indziej lepszych cen nie dostałem. Dzwonią do mnie z wielu firm pośredniczących, ale tutaj jest zawsze miło i przyjemnie, a handlowcy są zawsze skłonni do negocjacji.
#2016-06-30 05:51:13 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Widzę, żę to Wielkopolska, a czy nie będzie problemuy z przewiezienim tych zwierząt?
#2016-06-30 07:39:40 

seriaLKiller

Użytkownik

Bez problemu. Korzystają z własnej floty pojazdów, a to znacznie ułatwia odbiór zwierząt. Zgłaszasz im chęć sprzedaży określonej partii zwierząt i następnego dnia są u Ciebie. Nawet może się zdarzyć tak, że przyjadą tego samego dnia, jak są w okolicy. Ważne, żeby Twoje zwierzęta były odpowiednio przygotowane.
#2016-06-30 10:19:25 

Vittek

Użytkownik

Mając bydło na sprzedaż trzeba być przygotowanym na odbiór w każdej chwili. Dobre jest to, że możesz się umówić na określoną godzinę. Krowy wędrują na samochód, a ty możesz dalej pracować. Podoba mi się taki układ. No a ceny wiadomo, tutaj zawsze mam najlepszą cenę.
#2016-06-30 12:15:16 

natalia2015

Użytkownik

Też z nich korzystam, bo mogę się zająć tym na cym się znam. Papierkowej roboty praktycznie zero, i obsługa miła, ceny przy tym dobre. Nic tylko sprzedawać. Zadzwoń do nich, bo lepszej firmy nie znajdziesz. Agrotranshandel to naprawdę firma godna zaufania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015