#2016-07-07 00:35:23 

ogryzek

Użytkownik

Dzień dobry, mam prośbę. Polećcie mi proszę dobrego detektywa z okolic Warszawy, który może poprowadzić śledztwo w sprawie zadłużenia i zatajenia majatku. Chodzi o usługę, która ma zostać wykonana dla firmy i ma być w pełni dyskretna. Nie chcemy żeby ktoś się dowiedział żę prowadzimy takie działania bo możę to narazić nasz wizerunek na szwank. Proszę o ofirmy z polecenia, pozdrawiam
#2016-07-07 03:05:32 

Baldur

Użytkownik

potrzebny wam wywiad gospodarczy, dobrze rozumiem? jeśli tak, to poszukajcie najlepszych agencji detektywistycznych w Warszawce, znajdźcie sobie opinie w internecie jest tego sporo. jeśli będziesz potrzebował pomocy pisz proszę na priv, chętnie pomogę o każdej porze dnia.Pozdrawiam
#2016-07-07 05:46:32 

manONtheMoon

Użytkownik

na tej stronie znajdziesz odpowiedź na to jak wybrać dobrego detektywa http://mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/ przede wszystkim musi być doświadczony oraz bardzo spostrzegawczy i inteligentny. po tym go poznasz :) powodzenia, kolego
#2016-07-07 07:10:27 

xTomasz

Użytkownik

ale po co detektyw
#2016-07-07 07:56:18 

wąski

Użytkownik

widzę że teraz przedsiębiorcy coraz częściej wykorzystują usługi detektywistyczne i w ogoóle się nie dziwie bo nieuczciwych kontrahentów na rynku nie brakuje, jest ich wręcz pełno. mam nadzieję, żę kontrahent mimo wszystko okaże się być uczciwy i wasz deal dojdzie do skutku. Bo przecież ostatecznie o to chodzi w biznesie. Niestety, jak wszędzie, są tam psuje, któży nie chcą pozwolić innym zarabiać. Takich trzeba z bisnesu eliminować. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015