#2016-07-08 09:03:15 

xTomasz

Użytkownik

Potrzebujękogoś do położenia elektryki w mieszkaniu i nie wiem kogo mam wybrać. Prąd to ważna rzecz wiec chce zebybylo to zrobione porządnie i bez koniecznosci poprawek w przyszlosci bo czytalem ze i takie rzeczy siezdazaja.
#2016-07-08 10:38:44 

GazEla

Użytkownik

Cześć, mielismy remont na początku roku i wynajęliśmy specjalistę od instalacji elektrycznych z Poznania z osiedla Piastowskiego. Pan naprawdę znał się na rzeczy, naprawił kilka innych mankamentów przez które czasem wypadały nam korki. Teraz wszystko funkcjonuje jak nalezy, a za takie pieniadze nie wiem czy ktokolwiek podjalbysie przyjechania do nas.
#2016-07-08 11:37:41 

Vittek

Użytkownik

Chyba wiem o jakiej firmie mówisz. Mają świetnego człowieka od elektryki ale ich domena to wykończenia wnętrz Poznań nie ma chyba lepszej ekipy, która tak dokładnie i szybko wykonywałaby zlecenia. Pracowali u mnie w domu i mieszkaniach do wynajęcia, dodatkowo poleciłem ich znajomym i teściom gdzie równiez zrobili kawał dobrej roboty. Muszę też dodać że tak fachowo szpachlowanych ścianek w Poznaniu nie zrobi wam nikt. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015