#2016-07-11 00:44:50 

Vittek

Użytkownik

Dzień dobry. Mamy teraz w firmie mały problem. Posypał nam się informatyk i przestał z nami współpracować. A potrzebujemy takiej współpracy pilnie, bo bez odpowiedniej administracji serwer nam zaraz padnie i będzie po pracy, a klienci czekają. Nikt się u nas na tym nie zna i chyba będziemy musieli to zlecić zewnętrznej firmie. Tak się w ogóle da? Można coś takiego zrobić? Błagam, ratujcie!
#2016-07-11 02:30:43 

wąski

Użytkownik

Jasne, że można. Są specjalne firmy, które zajmują się zarządzaniem serwerami i robią to w bardzo profesjonalny sposób. Można mieć pewność, że wtedy serwer na pewno nie padnie, bo dabją o niego dobrze i na pewno się nic z nim nie stanie. No wystarczy tylko znaleźć kogoś kompetentnego i mu zaufać, a wszystko będzie dobrze. No to nie jest takie trudne. I radzę Ci jak najszybciej to zrobić bo jak już Wam padnie ten serwer, to będzie po ptokach że tak powiem :P
#2016-07-11 02:47:29 

Vittek

Użytkownik

No wiem, wiem. Mam nadzieję że jeśli chodzi o usługi programistyczne Warszawa będzie mnie potrafiła bardzo miło zaskoczyć i że da się wszystko połączyć w jedno, bo przecież ile można szukać. Chce mieć jedną firmę infomratyczną od wszystkiego.
#2016-07-11 03:04:00 

wąski

Użytkownik

A czego jeszcze potrzebujesz? Co się dokładne dzieje?
#2016-07-11 04:13:34 

Vittek

Użytkownik

No czeka nas jeszcze instalacja Microsoft Azure i potrzebujemy kogoś, kto się tym zajmie. No jakm mówiłem nasz informatyk sobie poszedł i ze wszystkim nas zostawił dlatego nam zależy nam tym, żeby wszystko mieć zrobione jak należy.
#2016-07-11 06:55:06 

wąski

Użytkownik

uda się na pewno kogoś znaleźć. Jest wiele firm, które się tym zajmują. Bez spiny, a chętni się sami znajdą. Nie stresuj się, tylko spokojnie szukaj. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015