#2016-07-12 02:28:07 

GazEla

Użytkownik

Witam serdecznie. Pewnie zapytacie co mnie tu sprowadza. A jest to bardzo prosta rzeczy. Szukam w życiu jakiejś rozrywki i odskoczni od codzienności. Próbowała już w życiu kilku rzeczy, żeby przełamać rutynę, ale jeszcze nigdy w życiu nie miałam na sobie erotycznej bielizny, żeby się pouczć jak… No sami wiecie jak. Szukam takiej właśnie bielizny teraz. Ale chciałabym żeby ona była zrobiona dobrze, takiej wysokiej jakości, a nie taki bubel z sex shopu. Wiecie o co chodzi. No to wiecie gdzie mogę coś takiego kupić? Chętnie Wasze propozycje przygarnę :)
#2016-07-12 02:40:20 

Dashka

Użytkownik

Chciałam zaproponować sex shop, ale skoro szukasz czegoś z górnej półki, to to chyba rzeczywiście odpada. Chociaż może w niektórych coś takiego się znajdzie? Internet sobie przeszukaj, tutaj na pewno znajdziesz wiele różnych stron z takimi właśnie ubraniami.
#2016-07-12 04:21:38 

GazEla

Użytkownik

No niby tak, ale znasz jakąś stronę sama osobiście, że mogłabyś ją polecić
#2016-07-12 06:46:34 

Dashka

Użytkownik

Nie, ja niestety nie znam, bo jak już to kupowałam w popularnych stronach aukcyjnych za grosze i raczej rzeczy takiej słabej jakości, a nie profesjonalne. Może też się teraz przerzucę, jak się coś ciekawego znajdzie. :P
#2016-07-12 07:00:41 

akomodacja

Użytkownik

Ja znam taki sklep. Wejdźcie sobie na http://www.lolitta.pl/ to tam znajdziecie mnóstwo ciekawych rzeczy i sobie poszalejecie. :D Ja tam kupuje moje ulubione stockings Lolitta i powiem wam, że jestem maksymalnie zadowolona. Także ogólnie polecam Wam tam zajrzeć, a się nie zawiedziecie :D
#2016-07-12 09:16:58 

GazEla

Użytkownik

No to ja w pierwszej kolejności już biorę eleganckie pasy do pończoch bo widzę je tam od razu i mi się bardzo podobają. :D Oby szybko przyszły i dobrze leżały na mnie :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015