#2016-07-15 06:12:31 

wąski

Użytkownik

Cześc wszystkim! Moi drodzy szukam jakiegoś profesjonalnego forum pszczelarskiego bo niedawno wyprowadziłem się za miasto i chciałbym oprócz ogródka i własnych warzyw mieć także swoją pasiekę. Przydałoby się najpierw poczytać wypowiedzi osób doświadczonych w tym temacie, żeby nabyć wiedzy i wyrobić sobie zdanie na pewne sprawy, gdzie coś takiego znajdę?
#2016-07-15 07:57:43 

GazEla

Użytkownik

Mój mąż jest zapalonym pszczelarzem i często pisze na forum http://www.pszczeliazyl.pl/. Ten portal funkcjonuje już od jakiegoś czasu i można tam znaleźć dużo ciekawych i przydatnych informacji. Też się sporo z niego dowiedziałam bo czasem pomagam przy pszczołach. W ogóle to planujemy trochę się rozwinąć i rozmnożyć pszczoły ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.
#2016-07-15 08:47:33 

seriaLKiller

Użytkownik

Bardzo fajne, rzeczowe forum z bazą wiedzy przydatną każdemu pszczelarzowi. Trafiłem tam w poszukiwaniu wiedzy na temat zakładania pasieki. Początkowo byłem nieufny i myslalem ze poczytam troche, popisze i na tym sie skonczy ale czesto biore udzial w dyskusjach bo pisza tam ludzie z pasją dzieki czemu wszyscy sie rozwijają i uczą nowych rzeczy.
#2016-07-15 09:49:18 

GazEla

Użytkownik

No właśnie :). Jest to chyba największe i najbardziej profesjonalne forum dla pszczelarzy w Polsce. Na pewno warto całe przeczytać zanim zacznie się przygodę z tymi zwierzętami. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015