#2016-07-18 02:11:46 

GazEla

Użytkownik

Cześć wam! Chciałabym się dowiedzieć ile tak mniej wiecej kosztują tłumaczenia z języka rosyjskiego? Pozdrawiam.
#2016-07-18 05:04:01 

grishnackh

Użytkownik

Sprecyzuj proszę co chcesz przetłumaczyć. Ceny bywają bardzo rózne a wynika to z materiału. Przykładowo ostatnio zlecałem przetłumaczenie rosyjskiej strony internetowej bo potrzebowała tego moja firma aby zorganizować przetarg i zależnie od tłumacza ceny wahały się od 20 do 60 złotych za około 2000 znaków. Warto też nadmienić że ceny nie są wymierne w stosunku do jakości czyli im drożej wcale nie znaczy lepiej. Z doświadczenia wiem ze lepsze jakosciowoprzeklady robią małe firmy jedno lub kilku osobowe. W dużych biurach zwykle odpowiedzialnoscsie rozmywa, a dokumenty mogą nawet zaginąć na tygodnie ;]
#2016-07-18 06:41:32 

Dashka

Użytkownik

hej, jeśli chodzi o tłumaczenia rosyjski powoli wraca do łask i można już znaleźć małe biura które robią świetna robote za malepieniadze. Jestem podobnego zdania co kolega, ze najlepiej szukać sprawdzonego tłumacza tekstów rosyjskich na język polski zaczynając od mniejszych firm które bardziej się starają, są szybsze i zależy im na kliencie. Pracuję dla międzynarodowej korporacji, często potrzebuję dokumentów przełożonych szybko i profesjonalnie i nauczyłam się już żeby unikać dużych biur które wypadają o wiele gorzej pod każdym względem.
#2016-07-18 08:11:44 

GazEla

Użytkownik

To bardzo ciekawe co mówicie bo dziś panuje przekonanie żeby ufać największym. Już nie będę porównywała tego np do branży handlowej ale wiecie co mam na myśli. Wasze wskazówki naprawdę bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji :) wiec pięknie dziekuje za wypowiedzi, pzdr.
#2016-07-18 09:48:47 

grishnackh

Użytkownik

Nie ma za co, powodzenia i wszystkiego dobrego! Zdradzisz nam na kogo się zdecydowałaś? Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015