#2016-07-28 03:20:01 

grishnackh

Użytkownik

Dzień dobry! Moja żona jest w zaawansowanej ciązy i nie bardzo ma już siłę n bieganie po sklepach za ubraniami dla siebie. Jednak ostatnio znajomi zaprosili nas na rocznicę, a ona bidulka nie ma w co się ubrać i strasznie to przeżywa. Chciałbym zrobić jej przyjemnośc i kupić jakieś ładne ubrania ciążowe, ale nie bardzo wiem gdzie szukać takich w przystępnych cenach.
#2016-07-28 03:51:02 

GazEla

Użytkownik

Odzież ciążowa musi być bezpieczna dla kobiety i dziecka, wygodna, ale nie może być jak worek, który nie podkreśla atutów kobiecej urody. Sama wiem ile szukałam odpowiedniej taniej odzieży ciążowej po sklepach internetowych aż w końcu znalazłam. Też nie chciało mi się chodzić po sklepach. Dlatego wszystkim dookoła polecam teraz MoroMu, to jest idealny sklep dla kobiet w ciązy – znajdziesz tam wszystko: bluzki, spodnie, tuniki, leginsy, sukienki – co tylko zechcesz a i ceny są normalne, niewygórowane.
#2016-07-28 04:45:46 

Dashka

Użytkownik

dokładnie tak – ja też u nich kupowałam, spokojnie możesz wybrać tam coś dla swojej żony
#2016-07-28 05:08:07 

grishnackh

Użytkownik

a jaki zestaw polecacie na takie kameralne spotkanie? Moja żona nie lubi workowatych ciuchów
#2016-07-28 05:34:46 

Dashka

Użytkownik

zalezy jaki styl preferuje Twoja żona, ale ja uwielbiałam w ciaży nosic eleganckie tuniki z leginsami i zakładałam takie zestawy niemalże na każdą okazję. Zrobiłam nawet elegancki zestaw na wesele. Może spróbuj w te stronę.
#2016-07-28 07:59:39 

akomodacja

Użytkownik

myślę, że to będzie bezpieczne rozwiązanie, bo obecnie jest modne. Możesz też zobaczyć jakie mają tam sukienki – polecam w kształcie odwróconego trapezu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015