#2016-08-02 01:19:28 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Jestem z żoną fanem letnich klimatów i kiedy nadchodzi zima, to zaczynamy popadać w coś w rodzaju depresji. Udaje nam się to zwalczać na różne sposoby, ale pomyśleliśmy sobie, że może ściany sobie wytapetujemy w letnich klimatach. To na pewno pomoże. Znacie może jakiś sklep godny polecenia, w którym znajdziemy coś co do nas pasuje.
#2016-08-02 02:45:38 

niepodobna

Użytkownik

Też tak mam, ale krótki czas po urlopie, później wszystko wraca do normy. Znam taki sklep oczywiście to Fototapetka.eu, która od dawna dostarcza fantastyczne wzory, które możes dać od razu na ścianę albo pod wykonany ze szkła panel ścienny. Wszystko w dobrych cenach, a wzory pojawiają się ciągle nowe.
#2016-08-02 03:21:14 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Już zajrzałem. No tego właśnie szukałem. Wszedzie tylko palmy, a my musimy po prostu coś wykombinować. Jest jeszcze jeden plus takiej tapety. Można ją zmieniać bardzo często :)
#2016-08-02 04:40:19 

natalia2015

Użytkownik

W tej firmie nadruki na szkle są idealnie wkomponowane w artykuł. Fajnie mieć takie zdjęcia na scianach, bo można w ten sposób wracac do miluch chwil.
#2016-08-02 06:28:25 

seriaLKiller

Użytkownik

Macie całkiem dobry pomysł z tym powrotem do wakacji. Mi o nich przypominają moje fototapety uliczki francuskie sobie wybrałem, bo często właśnie tam podróżuję i zachwycam się tym lokalnym klimatem. Mógłbym się tam przeprowadzić, ale języka nie znam…
#2016-08-02 08:23:36 

ogryzek

Użytkownik

Jak to mówią dla każdego coś miłego. Nei wiedziałem, śe jest taki wybór w dziale fototapety most którego nie mogłem nigdzie znaleźć tutaj oczywiście jest. Zakupy zrobię już niedługo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015