#2016-08-09 07:49:06 

wąski

Użytkownik

moja zona wpadla na genialny (wg niej) pomysl budowania drewnianego domu. Nie wiem, czy da się rade to pociągnąć ale poki co chce znaleźć tartak, który moglby mi powiedziec, jak to czasowo z realizacja by wyglądało. Bo nie chce czekac na to np. pol roku, kiedy budowa stoi. A z drugiej strony zamawianie usług tartacznych z drugiego konca kraju w ogole się mija z celem. Zobaczymy co wyjdzie. Ale może możecie poelcic jakiś dobry tartak z Wielkopolski?
#2016-08-09 08:43:45 

Baldur

Użytkownik

Jest wiele tartaków w Wielkopolsce i usługi tartaczne rożnia się w zależności od firmy. Ja kiedys nawet zamawiałem sobie altanki ogrodowe w tartaku. Bardzo ladnie wykończone, pomalowałem tylko drewnochronem i miałem gotowy produkt. Super sprawa. A cenowo tez nie poczułem się oszukany.
#2016-08-09 09:29:02 

lampas

Użytkownik

W Wielkopolsce działa tartak OLIDA i oferuje rózne usługi np. przecieranie drewna o którym wiecej tutaj http://tartak-olida.pl/przecieranie-drewna.html i mozna dowiedziec się wiecej na temat drewna które można uzyc do przecierania poza tym jest tartak objazdowy wiec typowo nastawiony na klienta nie musisz czekac na to Az ktos cos ci dowiezie bo ludzie zajmuja się twoim drewnem na twojej posesji wg mnie to na plus. Jak ja budowalem chate, to jeszcze nikt o takich rzeczach nie słyszał, ale teraz swiat pedzi do przodu, wiadomo. Poza tym oni robia tez wycinanie w drewnie wiec zajrzyj tu http://tartak-olida.pl/ciecie-wycinanie-w-drewnie.html jak tego potrzebujesz bo nie napisałeś czego konkretnie potrzebujesz. Ja próbowałem wyciannac samodzielnie to jednak wiem ze lepiej zostawic to specjalistycznemu sprzętowi jakim jest laser niż się samemu bawic w Demiurga
#2016-08-09 09:52:31 

pies-cywilizacji

Użytkownik

poszukaj w necie a nie znowu pytania o polecenia zadzwon dopytaj i będziesz wiedział…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015