#2016-08-09 04:33:51 

Zazdrosna

Użytkownik

Jakie jest wasze zdanie na temat stylu skandynawskiego? Czy nie jest on za bardzo skromny, chłodny? Jeśli wystroiliście coś w taki sposób to czy zdecydowalibyście się ponownie i jak się wam to sprawdza? Prosze o szczere i poważne odpowiedzi bo kwestia wystroju jest dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-09 05:16:04 

ogryzek

Użytkownik

Cześć. Wszystkie pomieszczenia mam utrzymane w dosyć ciepłych barwach, w sypialni dominują brązy, w gabinecie drewno z ciemną zielenią, w kuchni jasny orzech, ale salon mam typowo skandynawski. Zbyt wielu mebli tam nie ma, oczywiście jest komoda biała, która właściwie skupia na sobie całą uwagę. Szczerze to gdybym miał wybierać ponownie niczego bym nie zmienił. Od domowników zależy jaka atmosfera panuje w domu, choć salon jest taki trochę bezpłciowy to zawsze czujemy się w nim dobrze, pzdr.
#2016-08-09 05:24:30 

manONtheMoon

Użytkownik

Lubię styl skandynawski ale według mnie bardziej nadaje się do miejsca w którym pracujemy, czyli gabinet ewentualnie biblioteczka. Do pokoju dziennego bardziej nadają się klasyczne meble do salonu, szczególnie jeśli mamy kominek. Wtedy można zbudować niepowtarzalny klimat. W każdym razie mówimy o tak indywidualnych zapatrywaniach że każdy powinien kierować się w tym przypadku własnym ja.
#2016-08-09 07:27:10 

Zazdrosna

Użytkownik

Zdecydowałeś się na sofę czy coś innego do tego klasycznego pokoju?
#2016-08-09 09:52:20 

manONtheMoon

Użytkownik

ja? Zamówiłem stylowy narożnik tapicerowany który wpisuje się w meble i kolor ścian. Oprócz tego że jest wygodny i większy niż sofa to jego niestandardowy, nieregularny kształt trochę ożywia klasyczny spokój. Może wstawię fotę jutro bo można tak poetycko opisywać bez końca a nic z tego nie wynika.
#2016-08-09 10:18:54 

Zazdrosna

Użytkownik

No byłabym bardzo wdzięczna, bo czasem trudno sobie coś wyobrazić, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015