#2016-08-10 01:32:39 

scandinavka

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów! Czy zgadzacie się z powszechną opinią, że osiedlowe sklepy nie mają już czegoś szukać na rynku? Że przyszłość należy do supermarketów?
#2016-08-10 02:09:03 

niepodobna

Użytkownik

Nie zgadzam się z tym. To przede wszystkim zależy od lokalizacji. Jeżeli sklep spożywczy jest zlokalizowany w pobliżu ogromnego osiedla, a supermarket gdzieś na peryferiach to może się okazać, że większy zysk spotka właściciela tego małego sklepu.
#2016-08-10 03:46:46 

Tarociara

Użytkownik

Dużo zależy też od sposobu prowadzenia działalności. Oprócz absolutnych podstaw, takich jak czytnik kodów kreskowych , można zaopatrzyć się też w różne programy ułatwiające sprzedaż i zarządzanie sklepem. W sklepie mojej przyjaciółki pracę ułatwia program sprzedażowo magazynowy i moja przyjaciółka twierdzi, że jest on w dużej mierze odpowiedzialny za jej sukces.

#2016-08-10 06:10:10 

GazEla

Użytkownik

Co do kodów kreskowych i skanerów, ja polecam poczytać na stronie internetowej: http://jantar.pl/branze/produkcja/drukarki-kodow-kreskowych-firmy-zebra/. Od razu nabierzemy sił do pracy, po samej lekturze :). Wiem jak to ze mną jest – gdybym była skazana wyłącznie na siebie, jestem prawie pewna, że nie poradziłabym sobie i szybko zamknęłąbym działalność.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015