#2016-08-19 01:52:52 

Tarociara

Użytkownik

Hej wszystkim. Potrzebuję namiary na jakiś hotel w okolicach wwa gdzie jestem w stanie zrobić konferencję a później imprezę firmową. Impreza na około 30 gości i tyle samo miejsca na sali konferencyjnej. Ktoś ma coś takiego?
#2016-08-19 03:00:29 

Zazdrosna

Użytkownik

Znam taki jeden hotel konferencyjny pod Warszawą gdzie można bez problemu coś takiego zorganizować. Wysyłam ci numer telefonu i stronę w wiadomości prywatnej. Polecam zadzwonić i dowiedzieć się więcej u źródła ;) Wtedy będziesz wiedział wszystko na sto procent.
#2016-08-19 05:35:11 

ogryzek

Użytkownik

Raz na jakiś czas, szczególnie w okresie letnim, jeżdżę z dzieciakami w takie jedno fajne miejsce. Jest to pensjonat nad jeziorem właśnie w okolicach stolicy. Fajne miejsce i z tego co widziałem to mają specjalne sale zrobione pod takie rzeczy jak mówisz. Wysyłam stronę w pw. Tam masz wszystkie potrzebne informacje.
#2016-08-19 08:17:18 

manONtheMoon

Użytkownik

Ja robiłem już kilka imprez integracyjnych w Płocku niedaleko Warszawy. Jest tam takie jeden bardzo fajny hotel który oferuje takie rzeczy. Nawet na stronie znajdziesz informacje o tych salach i innych rzeczach. Wysyłam ci już namiary to zobaczysz jak to na zdjęciach się wszystko prezentuje.
#2016-08-19 10:36:52 

Tarociara

Użytkownik

W takim razie mogę wam tylko podziękować. Znalazłam już kilka miejsc ale zawsze jest coś co budzi wątpliwości. Zaraz zobaczę jeszcze wiadomości od was i postaram się zdecydować na coś konkretnego bo termin się zbliża a jeszcze nic nie załatwione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015