#2016-08-25 02:42:20 

sirilla

Użytkownik

Cześć. Ma takie pytanko. Chciałabym w pokoju zamontować drzwi przesuawne. Problem jest taki, że to jest naprawdę malutki pokoik i jednak otwieranie drzwi czy to do środka czy na korytarz, który jest mały, będzie stanowiło ogromny problem. Czy takie drzwi przesuwane są wygodne? I wytrzymałe? Chętnie się dowiem co na ten temat sądzicie
#2016-08-25 05:30:21 

xTomasz

Użytkownik

Ja bym odradzał takie drzwi stanowczo. Gdzie nie pójdę do jakiegoś znajomego, który ma tak drzwi, to one się mu po prostu psują. Wiszą potem tak brzydko, a poza tym przesuwają się strasznie ciężko i mam wrażenie, że więcej z nimi kłopotu niż jakiegokolwiek pożytku. Jak się nie ma miejsca na zwykłe to chyba już lepiej jest firankę powiesić niż jakiekolwiek drzwi w ogóle montować. No sorry, ale takie jest moje zdanie. Trzeba było takie małe pomieszczenia budować? :P
#2016-08-25 08:03:13 

Baldur

Użytkownik

No niestety czasmi tak bywa, że tak jest już budowane i koniec, a my z tym nic nie możemy zrobić. A ci Twoi znajomi to nie wiem jakie te drzwi kupują, ale ja znam takie wytrzymałe drzwi przesuwne, że na pewno warto je montować i mieć u siebie w domu. Właśnie doskonale się nadają do tego jak ktoś chce, żeby drzwi nie zabierały miejsca, a wiadomo, że drzwi czasami mogą zabierać go całkiem sporo i trzeba kombinować.

#2016-08-25 08:43:24 

sirilla

Użytkownik

No to dobrze, że zapytałam. Wiem, że jeśli chodzi o drewniane okna Wrocław jest godny uwagi i znam nawet firmę, która mi będzie je montować, to przy okazji tam też sprawdzę te drzwi, to może się okaże, że jednak takie drzwi też kupić od razu. W każdym razie dziękuję za wasze wypowiedzi, obie dały mi dużo myslenia ;)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015