#2016-08-26 01:46:00 

wąski

Użytkownik

Dzień dobry, zakładam wątek, ponieważ pilnie potrzebuję Waszej pomocy! Jestem członkiem samorządu studenckiego, wymyśliliśmy, że trzeba nakręcić film promujący uczelnie. Na początku miał to być amatorski film nakręcony przez studentów, puszczony na facebooku, ewentualnie na stronie, ale bardziej w formie żartu. Sprawy potoczyly sie dalej i teraz mamy zrealizowac profesjonalny film promocyjny, dostaliśmy na to fundusze, a ja musze sie tym zająć. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąs niedrogą firme ktora moglaby nakrecic taki kilkuminutowy film??
#2016-08-26 03:12:24 

GazEla

Użytkownik

hejo, taki filmik na pewno nakręcą dla was jakies mniejsze agencje reklamowe, tego jest teraz mnóstwo ;) taki film to super sprawa, zwłaszcza jak sami studenci biorą w nim udzial ;) milo sie potem oglada takie rzeczy :D powodzenia!
#2016-08-26 05:41:50 

lampas

Użytkownik

Witam, jest taka firma, podam link dla szybszego dostepu w razie zainteresowania: http://www.grupachimera.pl/filmy-korporacyjne.html, oni robia bardzo fajne filmy, ja akurat zlecałem film korporacyjny, ale wszelkiego rodzaju filmy promocyjne to ich specjalnosc wiec polecam zajrzec
#2016-08-26 06:52:35 

manONtheMoon

Użytkownik

Kazda taka produkcja filmowa to super promocja, dla uczelni tez! Generalnie wg mnie to najlepsza forma reklamy, najbardziej potrafi zaciekawic, tym bardziej ze teraz to te filmy powstaja na naprawde wysokim poziomie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015