#2016-08-29 05:10:34 

natalia2015

Użytkownik

mój facet od zawsze pił dużo. Od kiedy pamiętam, ale ostatnio nawet przed praca wypija piwo i wsiada w samochod i jedzie. Protestowalam ale nic nie działało. Nie wiem, czy ma po prostu teraz wiecej stresu czy to już uzależnienie. Czy to już uzależnienie?
#2016-08-29 05:29:57 

niepodobna

Użytkownik

Na podstawie opisu jednej sytuacji nikt ci nie powie czy to jest uzależnienie czy tez nie, bo od tego sa specjaliści zwyczajnie. Jeśli ma jeszcze innych pare sytuacji związanych z alkoholem to może być że konieczny okaze się ośrodek leczenia uzależnień i tam przeprowadzenie oczyszczającego detoksu żeby organizm wypluł z siebie te wszystkie trucizny. W Polsce leczeniem alkoholizmu zajmuje się wiele ośrodków i tam jak jest terapia to można przepracowac swoje myslenie i nauczyc się innego a to jest kluczowe przy takiej chorobie.
#2016-08-29 06:55:08 

Zazdrosna

Użytkownik

To może być uzależnienie ale może być tak ze ma stres o którym ci nie mowi i po prostu w jakis sposóp musi zareagowac odreagować. Wiadomo, że faceci nie są tacy wylewni czy emocjonalni zwykle jak kobiety.
#2016-08-29 08:47:31 

xTomasz

Użytkownik

Dlaczego tak sądzisz, że jest uzależniony? Widziałaś, jak pije sam? Zawala obowiązki z powodu picia? Nie ma co wsadzac do jednego wora wszystkich bo jednak alkoholizm to skomplikowana choroba i u niektórych podstawy do tego bierze już w nieszczęśliwym dzieciństwie. A leczenie choroby alkoholowej wymaga po prostu specjalistycznego wsparcia bo samemu się nie da i to wlasnie rozni picie okazyjne od tego które jest choroba.
#2016-08-29 09:05:05 

Dashka

Użytkownik

u mnie tez tak w rodzinie było, że tylko piwko, piwko , piwko. Doszło do tego, że dom wziął komornik, żona założyła drugą rodzinę, a maż skończył bez pracy i środków do życia. Bywa i tak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015