#2016-09-01 02:46:32 

natalia2015

Użytkownik

Hej wszystkim. Jako iż jestem kompletnie zielona w tym temacie to zwracam się do was. Szukam firmy która dostarcza serwery pod strony internetowe i przy okazji domeny. Tworzymy nową stronę i muszę to załatwić. Kogo polecacie?
#2016-09-01 03:17:08 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Jeżeli coś cię może zainteresować to mam taką jedną sprawdzoną firmę. Możesz sobie wejść na https://www.hekko.pl/domeny_cennik.html i tam zobaczyć. Firma świadczy usługi z zakresu hostingu także wszystko masz w jednym miejscu ;) Oferta bardzo fajna i ceny mają niskie.
#2016-09-01 04:20:46 

ogryzek

Użytkownik

Też mam u nich swoje usługi. Jak tworzyliśmy sklep internetowy to okazało się że nasze serwery mogą nie dać rady. Wtedy interesowały mnie jakieś tanie serwery i właśnie u nich skorzystałem z oferty. Serwer stabilny na szybkim łączu, dobrze to pracuje razem ze stroną ;)
#2016-09-01 05:21:43 

Zazdrosna

Użytkownik

Tutaj jest to akurat dziecinnie proste. Szukasz sobie domeny jaka cię interesuje, sprawdzasz czy jest dostępna, otwiera ci się rejestrator domeny i zostaje tylko kilka kliknięć. Też nie miałam o tym pojęcia ale strona jest zrobiona tak żeby bez problemu pokierować nawet laika.
#2016-09-01 06:55:59 

natalia2015

Użytkownik

I jest jeszcze jedna rzecz. Właśnie dowiedziałam się że potrzebujemy też serwer VPS do połączenia punków z serwerami zdalnymi. Chyba o to chodziło, mniejsza, ważne że potrzebuję taki serwer. Firma też oferuje takie serwery?
#2016-09-01 09:22:26 

xTomasz

Użytkownik

Na stronie możesz sobie nawet uruchomić VPS testowy żeby zobaczyć jak to wszystko działa. Miałem tak u siebie i najpierw zanim zrobiliśmy połączenie to utworzyliśmy taki próbny serwer gdzie patrzyliśmy jak się wszystko zachowuje. Fajna opcja bo może się okazać że serwer mimo parametrów nie spełnia wymagać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015