#2016-09-16 03:32:57 

xTomasz

Użytkownik

Cześć Wam. U nas w firmie bardzo się staramy, by zadbać o to, by nie wyciekły żadne dane osobowe. Jak się niestety jednak okazuje, nie jest to takie proste i wiele pracowników się skarży, że ma z tym problemy itp. tym samym, chcemy w naszej firmie zorganizować kurs dokształcajcy dla pracowników, by poznali lepsze tajniki związane z zabezpieczeniem danych osobowych. Czy ktoś tutaj na forum zna jakąś firmę, która świadczy usługi tego typu? Będę wdzięczny za Waszą pomoc w poszukiwaniach. Doradzcie coś ;)
#2016-09-16 04:03:39 

scandinavka

Użytkownik

Jak chcesz, to mogę Ci polecić super firmę ;) bardzo profesjonalne szkolenia ABI, to coś, co naprawdę potrafi zwiększyć jakość działalnia w firmie ;) jeśli odczuwasz problemy, z przetwarzaniem danych osobowych, potrzebujesz doedukować swoich pracowników, albo po prostu zadbać o to, by poszerzyli swoje kompetencje to naprawdę warto się zgłosić do tej firmy. Sa doskonale wyszkoleni i posiadają olbrzymią wiedzę. Naprawdę mogą pomóc każdemu ;)
#2016-09-16 04:52:34 

Tarociara

Użytkownik

Haha, akurat u nas w firmie mamy identyczny problem! ;) otóż.. niestety, ale też problemy są z procedurami związanymi z przechowywaniem danych osobowych. Może się zgłosimy tez do tej firmy i przeprowadzą nam odpowiednie szkolenie ;)
#2016-09-16 07:03:27 

Zazdrosna

Użytkownik

Ja jestem zdania, że jak personel ma braki w wiedzy, to jest to obwiązek firmy, żeby przeprowadziła odpowiednie szkolenie i nauczyła pracowników nowych kompetenecji.
#2016-09-16 07:50:25 

wąski

Użytkownik

Dokładnie. Takie szkolenie w przetwarzaniu danych to doskonała inwestycja na przyszłość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015