#2016-09-27 03:10:30 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Witam serdecznie. Moja firma wystawia w tym roku stanowisko na Targach w Poznaniu i szukamy dobrej firmy, która produkuje gadżety reklamowe dla firm. Nie chcemy przeplacac, wiadomo ;) ale tez nie chcemy jakichs tandetnych rzeczy. Polecacie cos sprawdzonego? Bede wdzieczny za Wasze odpowiedzi.
#2016-09-27 05:30:46 

xTomasz

Użytkownik

Niestety, nie mam dobrych doświadczeń z takimi „gadzeciarzami”. Zamawiałem notesy i długopisy reklamowe i doszły ze skazą a na wymiane niestety było już za późno, straciłem czas, nerwy i kase. Dlatego nie warto korzystac z przypadkowych dostawców, ale ze sprawdzonych. I dobrze Ci radze, uważnie czytaj regulamin zakupu!! Nie brakuje oszutow i serio czasami mozna sie naciąć. Pozdrawiam
#2016-09-27 06:30:55 

Baldur

Użytkownik

Witaj, a ja moge Ci polecic taki sklep internetowy fabrykagadzetow.com.pl – zamówienia można składać przez internet, długi termin ewentualnego zwrotu. Nie moge narzekać. Współczuje koledze wyżej, bo przy duzej ilosci zamawianych gadzetow, to nie sa male pieniadze. Na przyszłosc skorzystaj z firmy, o ktorej pisalem wyzej, tu na pewno nie spotkaja Ci niemile niespodzianki ;)
#2016-09-27 07:02:21 

wąski

Użytkownik

Jeśli moge Ci doradzic, to ja uwazam, że notes to doskonaly nośnik reklamy, na stoisko na Targi najlepiej zamówić takie „paczki” gadzetów. Na przyklad długopis, notes, teczka, elegancki kalendarz itp...
#2016-09-27 07:17:54 

ogryzek

Użytkownik

Fajne sa tez tekstylia, dolaczone do takich paczek. Mam na mysli na przyklad czapke z daszkiem, szalik czy koszulke. To zawsze robi wrażenie na potencjalnych klientach, ludzie lubia dostawac w prezencie praktyczne rzeczy. Czasami firmy tworza tez paczki przeznaczone dla dzieci
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015