#2016-10-31 04:28:09 

Dashka

Użytkownik

Witam. Wraz z mężem otwieramy własną firmę produkującą naturalne soki. Na linii produkcyjnej pracuje około 30 osób w różnym wieku. Są to ludzie dojeżdżający z różnych okolic Krakowa. Chcielibyśmy ułatwić im trochę dojazd i wynająć busy do przewożenia tych osób do miejsca pracy. Byłoby to udogodnienie nie tylko dla nich, ale także dla nas, ponieważ nie jednokrotnie zdarzyło się, że ktoś się spóźnił do pracy, ponieważ były korki lub nawalił autobus. My z tego powodu mamy przestoje i nie możemy sobie na to pozwolić. Myślicie, że to dobry pomysł? I jeszcze jedno – znacie jakąś wypożyczalnie busów w Krakowie lub okolicach? Z góry dziękuje za podpowiedzi.
#2016-10-31 06:41:02 

grishnackh

Użytkownik

Witaj. Miałem kiedyś małą stłuczkę i potrzebowałem szybko wypożyczyć samochód Rent Kraków błyskawicznie załatwił całą sprawę i jeszcze tego samego dnia odebrałem wynajęty samochód. Model dokładnie taki sam, jaki posiadałem. Nie zapłaciłem dużo. Z tego co się orientuje w swojej ofercie posiadają także busy i samochody dostawcze, więc nie sądzę, żeby był problem z wynajęciem.
#2016-10-31 08:16:55 

Zazdrosna

Użytkownik

Hej. Również korzystałam ze wspomnianej wypożyczalni samochodów i byłam bardzo zadowolona. Potrzebowałam busa do przewiezienia kilku osób na szkolenie pracownicze. Wynajęliśmy także kierowcę, który przyjechał o umówionej godzinie w umówione miejsce. Wszystko poszło sprawnie i bez zbędnych problemów.
#2016-10-31 09:41:19 

Baldur

Użytkownik

Witajcie. Wynajęcie takiego busa do przewożenia pracowników to bardzo dobry pomysł. Koszty takiego wynajmu nie są bardzo wysokie, szczególnie dla firm. A tak jak mówisz zastoje w produkcji zapewne kosztują Cię o wiele więcej. A biorąc pod uwagę wszystkie relacje wypowiadających się w tym temacie, to jest to prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia busów w Krakowie. NIe ma więc co się wahać tylko brać od nich samochód ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015