#2016-11-16 04:34:33 

GazEla

Użytkownik

Część! Zaczęłam studia w Łodzi i już na samym początku się przekonałam, że studenckie życie jest trochę droższe :D niż podejrzewałam. Tak więc postanowiłam nie liczyć już tylko na wsparcie rodziców ale też znaleźć sobie tutaj prace. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia zawodowego ale w klasie maturalnej kilka razy byłam hostessą w mojej rodzinnej miejscowości. To pomyślałam, że w dużym mieście na pewno bez problemów znajdę też podobna prace, a to mogę robić dorywczo i łączyć ze studiami. Tylko nie wiem jak się zabrać. Ktoś z was ma jakieś doświadczenie podobne?
#2016-11-16 05:46:59 

Dashka

Użytkownik

Nie martw się! :) W łodzi co chwila ktoś gdzieś szuka hostessy, najwięcej to wiadomo w Manufakturze, ale pewnie sama na to wpadłaś :)
#2016-11-16 07:35:02 

akomodacja

Użytkownik

Nie no jasne, nie powinno być problemu. Jeśli na przykład interesowałaby cię agencja hostess Łódź ma jedną fajną. Nazywa się Caneli i działa w największych miastach Polski. Już kilka razy mi się trafiło od nich ciekawe zlecenie, więc wiem co mówię ;) Współpraca układa się super no i oczywiście jak najbardziej wszystko jest elastycznie, także jak się studiuje dziennie to można wygodnie dorobić
#2016-11-16 08:21:13 

Zazdrosna

Użytkownik

Ta firma szuka tez hostess w Katowicach, prawda? Jak tam mieszkałam to właśnie się z nimi kontaktowałam. Teraz właśnie też się przeniosłam do Łodzi i jak zobaczyłam temat na forum to się zainteresowałam, bo super by było wrócić do zawodu ;) Jednak jak się ma wygląd, kulturę osobistą i komunikatywność, to trudno o lepszy zarobek za kilka godzin pracy.
#2016-11-16 11:06:01 

GazEla

Użytkownik

OK. Mega dzięki za polecenie! Nawet nie widziałam, że są jakieś takie agnecje do hostess :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015